Стиль життя 19 Липня, 2013

Далі крути педалі

Читаю Збруч і не можу натішитись – велосипеди стають все більш популярними. Невже? Невже колись я, уже на той час старша жіночка з не надто спортивними руками-ногами-чи ще чимось там, сяду на свій уквітчаний ровер і спокійно поїду на роботу, вітаючись з моїми знайомими легким помахом руки, бо мені не доведеться трястись по жахливих дорогах. Не буду злякано визирати у вікно, сподіваючись, що мої 2 колеса ще на місці. Не доведеться вибачатись перед ледь не переїханими людьми і втікати з-під автобусів, водії яких чомусь іноді ненависно намагаються беркицьнути тих, хто їде кудись на своїх двох за допомогою інших двох.
 
Я маю щиру надію, що скоро ми всі будемо більш цивілізованими. Повітря стане чистішим, а тіла – спортивнішими. Адже допоки існують такі фестивалі, люди пишуть роверні статті і створюють натхненні проекти, можна сміливо сідати на свій велосипед і тішитись)
 
До речі, погляньте на цей прекрасний блог – lvivcyclechic.blogspot.com
Особливо я зацінила чудовий пост зі світлинами мільйонів велосипедів. Адже сама нещодавно почала фотографувати всі можливі ровери.
P5089419
P5089424
P5089451
P5089452
IMG_9811
Гарного вам катання)

 

 

You Might Also Like

Leave a Reply