Історії Серпень 18, 2013

Маленька невдаха, або велосипедна прогулянка

Для чого створені вечори?
гуляння
малювання
лежання
цілування
вихваляння
проводжання
догоджання
обнімання
та чого завгодно…….
Мій вечір був придатним для катання і “удурніпригодипотрапляння”.

План – дістатись до аеропорту. Оскільки він розташований недалеко від мого дому, ми з Назаром швидесенько туди доїхали, зазнимкувались і почали думати про наступні звершення.

P8160342
Запаслись калоріями (снікерсами) і водою. А потім рушили невідомо куди. Просто виїхали до річки і катались там по всяких стежинках, горбиках, калюжах. Це дуже весело. Головне – не забувати про безпеку (собак, голих людей, плоскі каменюки, гілля, яке лізе у шприхи, мушок, воду, перемикання передач…).
Врешті ми опинились на вул. Ребета. І я сказала щось на зразок: “О, Назар, а давай поїдемо по сусідній вулиці. Дорога там жахлива, але…Буде цікаво їхати”.
P8160347
Темна вулиця. Горби й заглибини. Я весело стрибаю з однієї сторони на іншу. А потім (о, не насміхайтесь надто жорстко, панове досвідчені велосипедисти) чую якийсь дивний звук. Уважно (наскільки це можливо о 10 вечора), не зупиняючись, “оглядаю” свій велосипед і нічого дивного не бачу (та ясно, я ж тупий штурпак).
Успішно доїжджаємо до кінця вулиці. І я, не зважаючи на дивне гудіння мого ровера, захоплено кажу другові, що це дуже весела подорож, як все гарно і давай, Назар, ще їдемо в парк, а потім навколо озера, то буде дуже класно, давай. Довго вмовляти не треба. І він каже “Ок, але давай поміняємось велосипедами”.
І коли я вже почала весело навертати педалі, то почула “Иии”…
“Таня, у тебе пробите колесо”.
Нашій казочці кінець, а хто слухав – молодець буде знати, що з собою треба завжди носити набір для ремонту. Невідомо коли якийсь камінь проб’є твоє колесо. (Звучить, як якась мудрість).
Тож, будьмо напоготові.
Бувайте здорові.
 

You Might Also Like

1 Comment

  • Nazar Khoma Серпень 18, 2013 at 23:02

    клас xD

  • Leave a Reply