Стиль життя Серпень 20, 2013

Гра “Пес”

Ми з Максом вигадали класну гру, якою можна розбавляти вільний час. Знайомтесь. 
Це – Пес.

Ви їдете в автобусі чи йдете по вулиці. Гуляєте з друзями чи сидите у парку на лавочці. Лежите на даху чи насолоджуєтесь ранковою пробіжкою біля озера. Нудота затуманила ваш розум? Ми знайшли вихід. Гра “Пес” розважить будь-кого.

Назва: Пес
Кількість учасників: 2 і більше
Мета: набрати якомога більше балів
Суть: кожного разу, коли учасник бачить собаку, він має вигукнути “Пес”. Кожен вдало побачений пес = +1 бал. Якщо учасник крикнув “Пес” помилково – побачив кота, наприклад, бал віднімають.
IMG_4747
Думаю, все зрозуміло. Дуже весело грати цю гру в автобусі, коли навколо багато людей, які не можуть зрозуміти – чому ці двоє дивних осіб тільки те й роблять, що крутяться на одному місці, витягують шиї, зазирають у вікна, вигинаються одне перед одним, а потім кричать:
“Пес. Ха, одинадцять”.
“Ей, я першим його побачив.”
“І шо. Я вигукнула першою. Значить, мені плюс один бал.”
“Пес”.
“Який пес? Хтось вигулює кролика…”
 
І якщо вам сподобається ця гра (і якщо не сподобається) просто задумайтесь на секунду, чому в нас так багато безпритульних собак. Може зашкрябається трохи вище шлунка і ви стрімголов побіжите до найближчої зграї, візьмете всіх сумних собак, викупаєте їх, нагодуєте, погладите…І всі діти з під’їзду називатимуть вас Собачим Королем. А на день народження друзі даруватимуть вам цукрові кісточки.
Дім Сірка допомагає безпритульним тваринам вже давно. Допомогти може кожен – взяти собі цуценя/кошеня чи перерахувати гроші на рахунок організації.
Гав.
 

You Might Also Like

2 коментарі

  • zhecky Вересень 16, 2013 at 13:40

    О, ще один чудовий спосіб привернути до себе зайву увагу. Милонайс ^__^”

    А ще, ви тут забули згадати, що здивовані погляди господарів собак просто безцінні 🙂

    (Банку згущонки автору ідеї)

  • Leave a Reply