Стиль життя Вересень 25, 2013

Львів (форум видавців)

Всі говорили, писали, читали про Форум видавців. Я собі думала, що зможу побути у Львові декілька днів. Нікуди не поспішати, піти на всі цікаві штуки, побачити мільйон письменників і критиків…Гарно потусити і накупити книжок.
Звісно, все сталось зовсім не так.
Сподіваюсь, ви не очікуєте в цьому пості прочитати детальний опис всяких форумівських подій. Оскільки ми приїхали до Львова в неділю, мені здалось, що вже нічого не існувало. Не знайшли якихось презентацій чи ….не знаю чого. Але ми не дуже й шукали. Бо у Львові можна просто собі ходити. Гуляти, їсти, дивитись на будинки, розмовляти, знаходити нові шляхи кудись, блукати. Це місто для мене завжди нове. Там вічно щось вигадують) Піаніно в центрі – дуже гарна ідея.
P9150963
P9150964
За 3 місяці блогерства я так і не навчилась однієї дуже важливої штуки – якщо хочеш написати те, що відчуваєш, то пиши одразу) Зараз намагаюсь пригадати – що ж я робила у Львові. Але в голові з’являється лише щось дуже несуттєве. Походеньки, посиденьки.
Тому схитрую) І напишу не про себе.
Знайомтесь. Це Наталя. Вона накупила море книжок, подарувала всяким людям океан своїх, перехотіла Happy Meal.
P9150169
P9150228
Це Макс. Він перехотів якусь суперкнижку за 300 гривень, у якій було щось про програмування, веб-дизайн чи іншу дивну для мене комп’ютерну штуку.
P9150178
P9150965
Я таки купила собі одну книгу. “Хто зробить сніг”. Дуже цим тішусь і хочу скоріше почати читати. До речі, є одне прекрасне інтерв’ю з Мар’яною Прохасько, яка ілюструвала книгу і писала її разом з Тарасом Прохасько.
P9150970
Бажаю Вам мати час читати)
 

You Might Also Like

2 коментарі

  • Anonymous Вересень 27, 2013 at 21:12

    Завдяки цьому посту дізналась про чудову книжку, прочитала гарне інтерв’ю про неї і побачила її ілюстрації) отримала тепло і натхнення) дякую за це) сідаю малювати)))

  • Кольоровий Олівець Вересень 28, 2013 at 19:29

    ілюстраціїї у тій книзі і справді дуже гарні й добрі)
    сподіваюсь, натхнення вистачить, щоб втихомирити осінні депресії)

  • Leave a Reply