Історії 18 Жовтня, 2013

Поїзди

Доброго ранку /дня /вечора
До вашої уваги…(там-тара-рам – звучить урочиста музика).
Слова – Кольоровий Олівець.
Ілюстрації – b.R.
Укрзалізниці присвячується.
Сусіди можуть вітатись і не вітатись, голосно сваритись і дивитись дивні шоу, лякати вас серед ночі, голосно чхати і кахикати у ванній. Бувають інші. Вони живуть з вами день чи два у задушливому вагоні, п’ють чаї, розповідають про життя, думають про щось своє, сумують, читають. Такі люди стають тимчасовими сусідами. Їдучи звідкись кудись, ви разом змінюєте місцевість, занурюєтесь у новий час і простір, тікаєте і опиняєтесь, зазнаєте впливу і змінюєтесь.
Мої сусіди завжди живуть на нижніх полицях. Це можуть бути веселі бабусі з купами клунків, які спершу добре до вас ставляться (розповідають про своїх розумних і талановитих внуків, розпитують про навчання, дають багато порад на всі можливі теми), а потім починають кричати щось про “пєрєстаньте там навєрху товктись, ми ж їмо може, пиль сиплеться”, рано лягають спати, пізно прокидаються, снідають домашніми ковбасами, переодягаються за футболками-ширмочками, навантажують вас сумками, які треба винести на перон, і ніколи потім не впізнають.
7X_xNkwqcNg
Бувають симпатичні близнючки. Вони ніколи ні з ким не знайомляться. Певно, власної подвійності вже цілком достатньо. Дівчата багато читають і ще більше сплять. Такі не впадуть, якщо поїздом хитне. І не будуть розливати кип’яток чи смітити. Ні до кого не чіплятимуться і відхилятимуть будь-які спроби хлопців з ними познайомитись. Такі дівчата ідеально виглядають навіть тоді, коли йдуть у той жахливий туалет чи прокидаються з відбитками вафельних рушничків на обличчі.
jXG0qjG6WwQ
Бувають жіночки з маленькими дітьми. Діти завжди бігають, кричать, тішать всіх навколо, когось дратують, когось штурхають, граються і сплять. Мами завжди все встигають – поїсти, нагодувати, переодягтись, купити вареники чи малину на зупинці, познайомитись з іншими мамами, заспокоїти своїх і чужих дітей, посваритись через щось з провідником і зі спокійною душею зійти на кінцевій.
Бувають смішні маленькі дівчатка, які їдуть звідкись всім класом чи гуртком чи не знати чим. Вони детально розглядають своїх сусідів, голосно хихочуть, слухають модну попсу, багато зітхають, фотографуються і жорстко підколюють одна одну.
3oqF9Zf_cvs
Бувають закохані парочки, які змушують вас читати і спати, ходити в найдальші вагони і знайомитись з пяними будівельниками. Будь-що. Аби лиш не дивитись на ці пристрасні сплетіння рук, спокусливі погляди під час наливання чаю, всі можливі варіанти спільного лежання-читання-слухання музики-збирання крихт один з одного. А ще закохані дуже люблять сваритись в поїзді. Вони роблять це натхненно і завзято, адже розуміють, що маючи багато часу і закритого простору, змушені будуть таки колись помиритись.
MeV0kEZRbFw
Бувають ще стомлені життям жінки, які їдуть додому з заробітків. Цікаві співрозмовники, які змінюють ваше ставлення до світу. Дивні дідусі, які змушують задуматись про суть. Смішні юнаки, які чіпляються до провідниці і вижльоганюють центнери пива.
Поїзд, автобус, літак, корабель. Велосипед, скутер, скейт, ролики. Ноги, руки, рухи. Вперед. Змінюємось. Подорожуємо.
 
Щасливої дороги.
 

You Might Also Like

1 Comment

  • Макс Шевченко 18 Жовтня, 2013 at 10:59

    Які б сусіди не були деколи неприємні… заради решти емоцій і решти знайомств варто подорожувати 😉

  • Leave a Reply