Стиль життя 5 Червня, 2014

А у нас нафта й газ. А у вас?

А у них літаки, високоякісне обладнання профінансоване Європейським Союзом і акцент на якості навчання, а не на кількості студентів.
 
P.S. Якщо ви не розумієте про що я, раджу прочитати попередні пости – Польща. Початок, Холм і Варшава.
 
Якщо ти перекладач, звісно вчи теорію, але займайся і практикою – гортай книги, вишукуй слова, створюй нові тексти. Якщо ти програміст, то вивчай програми, дізнавайся нове, вчи мови програмування, але обов’язково, чуєш, обов’язково займайся практикою. Те саме з лікарями, педагогами, співаками, гончарями, письменниками, кондитерами, столярами, економістами, менеджерами, рестораторами… Теорія – це добре. Але практика є неймовірно важливою.
Польський університет допомагає студентам стати льотчиками, не просто розповідаючи де яка кнопка знаходиться, а надаючи можливість літати. Поки ми фотографувались на фоні блискучих літачків, якийсь щасливий студент використував свої практичні години: разом з інструктором здіймався у повітря, знову приземлявся, тренувався, кружляючи над Холмом.
IMG_1751
Мені теж неймовірно захотілось політати. Це ж, напевно, так гарно бачити крихітні будиночки, мацюпусіньких людей, річки-струмочки, дороги-ниточки.
IMG_1753
IMG_1768
IMG_0336
IMG_0344
IMG_0353
IMG_7040
IMG_7059
Ми відвідали суперпупер лабораторії. Ті приміщення преповнені новим, досконалим обладнанням. Як справжній філолог, я не запам’ятовувала багато технічної інформації. Тому, опис устаткування може вас не надто вдовольнити.
Це не велика мішалка для тіста.
IMG_0368
Це не металошукач, з яким товстенький дядько на пляжі шукає у піску золоті прикраси.
IMG_0373

 Це не апарат МРТ (ви теж згадали на секунду Dr. House?)

IMG_0381

 Це не мийка.

IMG_0387

 Це не личко свинки.

IMG_0403

 Це не адронний колайдер.

IMG_0405

Це не…Хм, це не що?

IMG_0409
На території цього казкового будинку живуть білочки. До речі, у Франківському парку також є такі рудохвості крихітки. Вони взагалі не страхопудки – сміливо підбігають, лазять по ногах, очікують на їжу. Вибираючись на прогулянку, візьміть трохи горіхів)
IMG_0415
 IMG_1782
Камін з гербом міста – шик і гордість)
 
IMG_1800
Мирного всім неба. І сповненої добром душі.
 

You Might Also Like

Leave a Reply