Історії Липень 1, 2014

Четвертий червень

Чемно поводься, гарно вчись у школі, обери професію, успішно здай ЗНО, стань державником у престижному університеті, отримай червоний диплом, негайно знайди роботу, зароби багато грошей…І ще весілля, дітки.
 
Щастя полягає в успішній послідовності виконання очікуваних соціумом дій?

Та, певно, що ні. Щастя для кожного різне.
xlpAwKAbN3s
От хоча би підготовка до екзаменів. Для когось сесія є часом суцільних тривог і постійних повторень. Ми ж перетворили ті прегарні тижні у періоди відпочинку, прогулянок, зустрічей і недосипань.
5vuc1jgI09o
Як знавець, зазначаю: найкраще стилістика вчиться саме в парку.
gPQGCA8aSA0
InstagramCapture_694260f8-eee7-4cb5-99ca-76cc06a2323b
WP_20140602_012
WP_20140624_002
WP_20140627_001
Після того, як сесію успішно здали, настав час державних екзаменів. Хвилювання, повторення всього існуючого матеріалу, вишукування шмоток, бажання пошвидше збутись цього щастя…А потім все закінчилось) Найцікавішою була розмова з екзаменатором по skype. Ох, ці новітні технології.
dj9pxXhBFaQ
А випускний… Це святкування, яке мало би увінчати чотири роки ботанення на “філалоґії”. За цей час стільки всякого трапилось: кілька мандрівок за кордон, переклад для іноземних студентів, кардинальні зміни моєї зачіски, перші фестивалі, радикальні зміни захоплень, друкування у студентській газеті, вишукування життєвих координат. Я стільки всього перехотіла. Скільки ручок списано, папірців зіжмакано, рефератів здано, курсових домучено, пар проспано, сварок залагоджено, друзів знайдено.

Кажуть, що студентські роки – найкращі. Я ще не можу підтвердити чи спростувати це твердження (попереду – 5 курс). Тим не менше, я впевнена, що цей час був чудовим. Неймовірно хочу, щоб з моїми одногрупницями (так-так, у нас жодного хлопця) все було добре. Дякую їм за терпіння, класні туси, веселі сварки і невичерпне мотиваційне бажання вчитись)
Все буде добре)
TLqg4kWEEk
v_UDSDY_xP8
Як каже Майкл Щур: Have a nice Ukrainian summer)

You Might Also Like

Leave a Reply