Історії 15 Серпня, 2014

Просто разом

Книга: Просто разом (Ensemble, c’est tout)
Автор: Анна Гавальда
Швидкість читання: тиждень, а може і два
Емоції: спектр
Особливості: у цій книзі авторка вирішила дозволити героям бути щасливими
Варто читати? Якщо хочеться ніжності, то так))) 

Трохи про авторку:
Анна Гавальда – французька мілаха. Їй 43. Розлучена. Має 3 дітей. Стверджує, що ніколи не хотіла бути письменницею. Анна мріяла про роботу журналіста. Проте провалила екзамени і почала викладати французьку мову. А потім кілька її романів видали. Книги стали бестселерами, а пані Гавальда – грандіозно успішною.
 
Трохи про книгу:
В одному інтерв’ю Анна Гавальда розповідає, що вона просто хотіла написати книгу про кухаря. Про людину, яка готує. А ще про кохання. Про повністю протилежних за характером людей, які починають жити на одній території. Вони заважають один одному, намагаються змінити іншу особу… Звісно потім починають відчувати взаємну симпатію. І це ще більше їх дратує)
 
У книзі намішано багато всякого: аристократизм, старість, бідність, простота, їжа, мистецтво, кохання, хвороби… Можливо, це і є секретом успіху книги – купа життєвих речей. А ще герої, які приваблюють своєю дивакуватістю, відчуженістю та оригінальністю.
 
Зізнаюсь, що мені цікавіше було читати біографію авторки та мільйон інтерв’ю, ніж книгу “Просто разом”. Делікатна француженка, яка не читає критичних відгуків та не помножує зароблених грошей банками чи ще чимось там. Цій кокетці щастить не слідкувати за політикою. Вона жінка, яка встигає виховувати діток, писати книги і залишатись щасливою. Звісно, те щастя передбачає недоспані ночі та слізоньки самотності.

“Може піти в кіно? А з ким потім обговорювати фільм? Навіщо людині емоції, якщо немає з ким ними поділитись?”

Успіху авторці.
І Вам)

You Might Also Like

Leave a Reply