Стиль життя 27 Жовтня, 2015

Як змінити день

Буває прокидаєшся зранку і замість того, щоб прислухатись до власних думок, починаєш день неправильно. Ось так, як я сьогодні. Сама собі зіпсувала ранок. Прокинулась, перевірила пошту в очікуванні важливого листа, прогорнула фото в інстаграмі, прочитала новини на фейсбуці, пішла снідати. Звісно, настрій був якимсь не таким, як мені б того хотілось. У результаті, я надто суворо розмовляла з мамою, в’яло їла і похмуро дивилась на увесь світ. Що ж робити, щоб увесь день не був таким понурим, як я?

Маю кілька ідей:

1. Читати

Найкраще починати власний день із прочитання однієї важливої книги. Вона дає спокій, мудрість і натхнення. Якщо ж нетерплячка таки змусила вас наповнити ранок переглядом пошти, завжди можна перенести читання Біблії на кілька годин вперед.

2. Дякувати

Мені (а ще мільйонам людей по всьому світу) допомагає молитва. Коли я дякую за все, прошу про щось і покладаюсь на Бога (довіряю йому), відчуваю, що все буде добре. Спокій – чудова запорука хорошого настрою на весь день (і на все життя).

3. Вирішувати проблеми покроково

Я прокинулась, а волосся ні. Взагалі, воно поводиться не так, як я хочу. Рішення: вигадати якусь нову зачіску. І хоча не зважаючи на існування тисячі відео “як заплести косички для новачків”, “як накрутити волосся на випрямляч”, я зазвичай виходжу з дому з прямим розпущеним волоссям, спроба зробити нову зачіску рано чи пізно закінчиться успіхом.

Те саме, стосується інших маленьких проблем, що мають значний вплив на настрій.

4. Правильно розпланувати день

Отже, спершу все пішло не так. Але я не дозволю незначним труднощам зіпсувати весь мій день. Спланую його таким чином, щоб впоратись зі справами, зробити щось корисне і втішити себе. До прикладу, сьогодні мені потрібно багато всього встигнути. Тим не менше, я можу зробити день чудовішим, розбавивши справи прогулянкою по парку. А як ще забіжу в канцтовари, зроблю пару гарних фото і поговорю з близькими мені людьми… Такий день не може не бути чудовим.

5. Змінити ставлення до подій

Файл 27.10.15 10 27 34

 Більшість моїх проблем не є серйозними. Це просто дурниці, які псують настрій. Навчитись не зважати на такі речі – одна з найуспішніших звичок, якими варто оволодіти.

Гарного всім дня!

 

You Might Also Like

Leave a Reply