Стиль життя 29 Жовтня, 2015

Весела англійська, або my name is pewwwwwwwwww

Do you speak English?

I do. Besides, I can help you speak English.

Вивчити мову можна кількома способами:

 • занурення у мовне середовище (просто їдь кудись і починай слухати, говорити, намагатись розуміти);
 • репетиторство/курси (вчитись легше, коли хтось тебе контролює);
 • самостійне вивчення мови (дисциплінуй себе і роби те, що любиш).

Отож, що змушує тебе вивчати нову мову? Самодисципліна, страх перед bad teacher чи бажання когось вразити? Як дипломований перекладач/педагог, вважаю, що мову можна вивчити самостійно. Для цього потрібна лише одна річ – мотивація!

Якщо ти переповнена/ий бажанням вчитись, але не маєш жодного бажання витрачати…

…гроші на курси чи репетитора

…час на вивчення мови за допомогою самовчителів

…нерви на книги з граматики

То я підготувала для тебе один крутий метод вивчення мови, який перевірила не лише на собі. І він реально працює. Все просто: дивись відео на youtube!

2015-10-09 19

Перегляд відео взагалі не видається навчанням. Тим не менше, наслідками такої розваги є вивчення нових слів і поглиблення знань про культуру іншої країни. Спробуй дивитись відео англійською впродовж хоча б двох днів. Ти одразу помітиш значні зміни:

 • вивчиш пару слів, які справді активно використовуються;
 • звикнеш до темпу мовлення;
 • навчишся виокремлювати слова.

Ок, це все класно. Але що ж дивитись? Саме таке питання може виникнути у тебе. На youtube існують мільйони відео. Зовсім не кожне з них може виявитись справді корисним. Збережу твій час, запропонувавши список ютуберів, чиї відео видаються мені найбільш класними, розважальними чи цікавими.

PewDiePie

З кого ж почати мій top best youtubers, як не з успішного PewDiePie. Фелікс Чельберг – шведський ютубер, який не припиняє мене дивувати. На початку я ніяк не могла вловити таємницю класності його відеороликів. Що підштовхнуло 39 мільйонів людей підписатись на канал Фелікса?

Ніби слухаючись усіх путівників до успіху, PewDiePie почав робити те, що любить. Він знімав на відео, як грає різні ігри. Відповідав на коменти. Радів кільком десяткам підписників. Грав у різноманітні страшилки. А потім гоп! І мільйони користувачів підписались на його канал.

Фелікс завжди поводиться дуже щиро. Не любить говорити про гроші. Не хвалиться. Віддає багато на благодійність і не ходить на модні тусовки. Любить свою дівчину Марцю і двох чудових мопсів. Фелікс ніколи не прагнув стати мільйонером. Він нічого з себе не показує, а просто займається улюбленою справою. Знімає відео і тішиться. Broarmy (всі віддані шанувальники Фелікса) мають можливість замовити на сайті речі з зображеннями Фелікса чи його не менш популярного пса Едгара.

BN-DG748_KINGMA_G_20140616123348

Фелікс – не native speaker. Проте його англійська дуже добра. Дивлячись відео з pewdiepie, дізнаєшся багато сленгових слів, крутих мовних конструкцій і трохи тих фраз, які краще не використовувати.

Дізнатись про Фелікса більше можна за допомогою цього відео.

CutiePieMarzia

Оскільки я вже почала говорити про Фелікса, не можу не згадати ще одну популярну ютуберку, яку дещо з ним поєднує. Кохання! Таке велике і прекрасне, про яке всі мріють. Бо що як не кохання змусило італійську дівчину покинути університет, родину, друзів, звичне життя і переїхати у Швецію. Чи знала Марця шведську? Чи могла знайти роботу? Чи мала достатньо грошей, щоб переїхати до бідного студента? Відповідь на всі ці питання: НІ!

Проте зараз все класно. У Марці не так багато підписників, як у Фелікса (5 914 615). Проте вона щаслива, що може розвиватись у різних напрямках. Наскільки мені відомо, у свої 23 дівчина уже встигла видати книгу, створити власну колекцію одягу та запустити декілька інших проектів. Моїм улюбленим є Marzia’s box – коробочка, яку дівчина наповнює якимись класними дрібничками. Звісно, всі бажаючі можуть замовити такий подарунок від Марці собі.

c2a3fae5f3d938098e8beec55c337914

Марця знімає відео про макіяж, одяг, улюблені речі та поїздки. Крім того, нещодавно вона почала записувати влоги. Англійська дівчини має легкий італійський акцент. Проте це не завадить тобі вивчити кілька нових beauty-слів та гарно розважитись.

Casey Neistat

Знайомтесь. Це Кейсі. Йому 34. Він має дорослого сина, малесеньку донечку і сором’язливу дружину. Кейсі постійно займається спортом, створює щось нове, тестує якісь товари і працює над новою соцмережею. А ще він чудовий режисер. Щоденно знімає влоги, які за якістю та цікавістю не поступаються повнометражним популярним фільмам. Саме його відео з’їли кілька моїх вечорів, значно покращивши знання про NY і надихнувши на щастя.

casey-neistat

Кейсі неодноразово знімав рекламні ролики для відомих компаній. Проте його відео не є типовими. Вони справді вартісні. Щоб краще зрозуміти, ти просто мусиш подивитись ось це. Відео для Nike від якого хочеться рухатись, бігти, жити. Makeitcount!

Мені неймовірно подобається домашній стиль деяких робіт Кейсі. Відео, у яких він купує для дружини квіти, влаштовує якісь сюрпризи, грається з дитиною, розпаковує пошту, сміється і просто живе. Його історії про кохання не припиняють дивувати. І надихати. Дивись, тицьнувши сюди й сюди.

У Кейсі особливий стиль. Він знайшов нішу, у якій може розвиватись і бути найкращим. Цим він надихає і підштовхує до дій. Особливо раджу подивитись його draw my life. Історія життя цього чоловіка вражає і допомагає вкотре зрозуміти правило:

Якщо ти любиш якусь справу, то займайся нею. І рано чи пізно досягнеш значного успіху.

Одне з найпопулярніших відео Кейсі називається Bike Lanes. Одного разу полісмен оштрафував чоловіка за те, що той їхав не по велосипедній доріжці. Кейсі заплатив 50 доларів штрафу і витрусив своє обурення, знявши мегакруте соціальне відео.

Амерікан Інгліш, піца он еврі корнер і б’ютіфел ЕнАйСіті. Що ще треба, щоб почати дивитись відео пана Кейсі?)

Ronnie

Остання особа, яка потрапила у мій список, кардинально відрізняється від вище згаданих відеозаписувачів. Вона не заробляє мільйонів, не знімає влогів і не розповідає про своє особисте життя. Вона просто викладає англійську. Але як круто вона це робить!

Ронні – весела, прямолінійна, позитивна канадка, яка допомагає людям вивчити англійську. Вона пояснює граматику, ділиться сленговими виразами та покращує словниковий запас глядачів. Робить це все невимушено і неймовірно цікаво. Жартує, наводить приклади, сміється. Вона справді класна.

maxresdefault

Чому я не звертаю уваги на сотні популярних ютуберів, для яких відео є лише способом заробляння грошей? Їхні відео можуть бути цікавими. Вони кластимуть відповідні хештеги, підбиратимуть круту музичку, правильно розставлятимуть речі, ідеально налаштовуватимуть світло… Але! Їм не вистачатиме щирості.

Саме щирість – річ, яка так мене приваблює. Класно, коли…

…кажуть все напряму;

…живуть не заради грошей;

…займаються улюбленою справою;

… роблять добро, нічого за це не очікуючи.

Сподіваюсь, цей пост покращив твій настрій і став натхненням для вивчення англійської.

Успіху. І чудового дня!

 

You Might Also Like

1 Comment

 • Жирний Хом'як 29 Жовтня, 2015 at 23:30

  віііііііііі
  🙂

 • Leave a Reply