Історії 24 Жовтня, 2015

Як відкласти роботу на потім

Та досить вже тих статтей на зразок “як розпланувати свій час”, “як все встигати”, “таємниці успішного тайм-менеджменту” і так далі. Де поради про те, чим заповнити день, коли маєш роботу, але не можеш змусити себе щось робити? Як відкладати на останню мить завдання, що не мають дедлайну?

Топ 10 справ, щоб відкласти важливе завдання на потім:

1. Перевір новини у мережі

Щось точно трапилось. Хтось кудись прилетів. Щось десь нове відкрили. Cтарт-апи, проекти, гранти, можливості. Будь в курсі всього і завжди. Особливо зараз.

2. Дізнайся, що там нового в інста

Всі, кого ти фоловиш, вже точно щось їли, кудись йшли, купували нові класні штучечки і були на неймовірних  тусах. Ні на мить не відкладай смартфон. А що як хтось запостить нову фотку з чашечкою кави і ніжним підписом, а ти не встигнеш лайкнути! (nightmare)

3. Почитай улюблені блоги

Якщо не з’явилось ніяких нових постів, не соромся читати старі дописи. Удавай, що робиш щось корисне.

4. Подивись останні влоги

Всі ютюбери, на яких ти підписана, певно закинули якісь нові відео. Проведи наступні пів години свого життя, переглядаючи записи чужих життів.

5. Зроби собі манікюр

Критично оціни стан своїх нігтів і зроби серйозну чистку. Три рази покривай кожен нігтик лаком. Неодноразово чогось торкайся і знову перемальовуй. Потім здайся і зітри все.

6. Перекуси

Ти вже стільки всього зробила. Пора й відпочити. Зроби собі великий бутерброд і горнятко кави. Не забудь розбавити свій перекус переглядом улюбленого серіалу. Робота сама себе не зробить, але й “Відчайдушних домогосподарок” ніхто за тебе не подивиться.

7. Прибери

Подивись на свій стіл. Попереставляй усі речі. Попрасуй одяг. Помий підлогу. Винеси сміття. Помий посуд. Здай макулатуру.

8. Перевір останні вакансії

Не забудь надіслати своє резюме усім кому тільки можна. Повторно оглянь фрілансерські сайти. Перечитай усі проекти. Подумай, що нікуди не підходиш. Згадай, що вже маєш роботу.

9.  Поговори з кимось

Бажано по скайпу, або по телефону. Скаржся, що не можеш змусити себе працювати. Говори, що весь ранок пройшов безрезультатно. Ридай.

10. Качайся

Включи круту музичку і почни виконувати вправи. Знову переконуй себе, що час не проходить дарма, адже ти робиш щось корисне.

Після цього уже спокійно можна знову повертатись до пунктів 1 і 2. А потім піти поїсти. А тут і вечір настав.

Класний день був.

Лягай спати з чистою совістю. Не здригайся, коли телефон пікає, що прийшов лист. Не бійся читати від роботодавця “ну, як там справи”. Він сам винен. Треба було казати про дедлайн.

You Might Also Like

1 Comment

  • ne skaju khto 28 Жовтня, 2015 at 11:40

    Так і проходить життя Тані 🙂

  • Leave a Reply