Стиль життя 4 Листопада, 2015

Be happy! #урок1

Читаєш тисячами книги про саморозвиток, роздмухування власного вітру, творче піднесення і т.д.? Більшість таких книг є надто загальними. Автори пишуть якісь поради, розжовуючи матеріал, проте читачеві все ж важко застосувати їх у конкретних ситуаціях.

Можливо, ти не читаєш нічого inspirational і час від часу думаєш, що життя жахливе. Хочеш керувати своїм щастям?

Маю для тебе challenge. 50 кроків до щастя. Давай пройдемо їх разом. Бо чому б і ні?

Основою цього проекту є книга Регіни Бретт “Бог ніколи не моргає”. Бестселлер, що може допомогти мені, тобі та всьому людству. Інтригуюче? 

Не переповідатиму історію авторки. Купи книгу і читай. Я лише слідкуватиму за власним прогресом і допомагатиму тобі встигати за мною.

Отже, урок перший:

Життя несправедливе, та все одно прекрасне.

2015-11-04 18.01.31

Ця фраза мене сьогодні вразила. Я чекала на А, сидячи на лавках біля Станції. Дядько, що продає кульки, кричав на тьотю біля нього. Люди поспішали додому. Мені було холодно і сумно. Упродовж майже всього дня я нарікала в думках на несправедливість життя. А ввечері стає особливо образливо, що хтось може, а я не можу повечеряти зі своїм чоловіком. І я знаю, що це смішно звучить. А я просто хочу могти прийти додому і щоб там був М, і ми разом їли, і сміялись. Натомість, я на холодній лавці, а М на червоному IKEA кріслі за 738 км від дому.

А потім я читаю цей урок і згадую, що все є і буде класно. І через 5 (10, 20, 40) років я згадаю минуле і почну “з’єднувати точки“. Зараз мені залишається пам’ятати, що життя прекрасне, а на холодних лавках сидіти не можна.

Твоє домашнє завдання:

  1. Напиши список із 5 пунктів, які аргументують чому твоє життя прекрасне. Важливо: пиши швидко і щиро. Довше думаєш – більше дурниць вигадаєш. Згорни цей листочок і поклади його в потаємну коробку з надписом “на випадок жахливого настрою”. У випадку такого стану витягни цей листочок і читай, аж поки очі не заболять. Допиши ще кілька пунктів.
  2. Намалюй напис “життя прекрасне” на чому завгодно. Головне, аби можна було щоденно його бачити. Повір у написане.
  3. Посміхнись. 

Поки не виконаєш це дз, не переходь до наступного і не читай мої пости. Оце так покарання, еге ж?)

2015-10-19 13

You Might Also Like

4 коментарі

  • я 5 Листопада, 2015 at 09:54

    круто пишеш, відчуваю це буде перший блог який я читатиму 😉

  • Андрій 10 Листопада, 2015 at 09:59

    Молодчинка. Все просто і не вимушено… якось так тепло і не нав’язливо…))))

  • Leave a Reply