Стиль життя 19 Листопада, 2015

Chto ty znayesh o vine?

“What are thoooooose”

“Deez nuts”

“why you always lying”

Якби не vine, я б не розуміла підтексту цих та мільйону інших популярних виразів. Знати англійську – не лише вміти сказати про столицю Великобританії. Більшість людей починають вивчати мову і швидко розчаровуються, зрозумівши, що ідеальне знання граматики та книжної лексики зовсім не допомагає їм порозумітись з носіями мови, або навіть зрозуміти суть якогось найновішого відео.

Що таке vine і яку користь можна отримати з цієї штуки?

Vine – програма, що дозволяє створювати та переглядати коротесенькі відео. Можливо, ти давно вже знаєш про цей застосунок. Створений у січні 2013, vine вже у квітні того ж року став найбільш скачуваним у App Store.

На жаль, для себе я відкрила vine лише нещодавно. Чому я його раджу? Бо vine виконує такі функції:

  • піднімає настрій;
  • тримає в курсі основних жартиків, подій та трендів;
  • покращує знання сленгу та розуміння мови в цілому.

То що ж там робити? Чиї відео дивитись?

Я підібрала для вас трьох найпривабливіших для мене вайнерів. Їхні відео зазвичай добрі, цікаві і дуже смішні.

Curtis Lepore

photo

Кьортіс – симпатичний хлопець з численними тату і псом. Коли дивишся його відео, складається враження, що це якийсь твій друг запостив новий жартик. Немає відчуття несправжності та награності. Кьортіс зрозуміло говорить, мило плаче і класно танцює.

Мій улюблений вайн Кьортіса тут.

Brittany Furlan

Bf02

Брітані – ще та штучка. Її жарти уже не такі безневинні, як у Кьортіса. Розумна та трохи жорстка дівчина поєднує свою сексуальність з вмінням класно пожартувати. Якщо не брати до уваги деякі розіграші, для мене Брітані – найцікавіша вайнерка.

Улюблене відео тут.

Bat Dad

tdy_or_batdad_130925

BatDad – чоловік, який одягнув маску Бетмена, щоб застосувати нові методи виховання на своїх дітках. Їх у нього аж четверо, тому веселих історій вистачає завжди. Жарти BatDad-а добрі і смішні. Єдиний мінус у тому, що іноді чоловік рекламує у своїх відео якісь товари. Та можна йому пробачити. Багатодітний батько, як-не-як.

Укотре переконуюсь, що для вивчення мови не потрібно шукати дорожезні книги та престижних репетиторів. Знайди час і бажання. Вдалого вечора!

You Might Also Like

1 Comment

  • Yulia 23 Листопада, 2015 at 15:25

    BatDad для мене новенький. Напевно давно я не дивилась вайни

  • Leave a Reply