Стиль життя 27 Лютого, 2016

Книги лютого

Катерина Бабкіна, Марк Лівін та 5 тисяч інших любителів читання беруть участь у проекті Bookchallenge_ua. Перші двоє планують прочитати по 200 книг за рік. Всі інші учасники обирають власні цілі: 50/100/200 книг. Тим не менше, всі об’єднані однією метою – отримати нові емоції та знання, при цьому зробивши читання модним. Я впевнена, що читати – весело, цікаво і класно. Ось кілька книг, які мені сподобались цього року. 

1.Енді Вейр “Марсіанин”

Наукова фантастика, яка раптово всім припала до смаку. Книга захопила і мене. Хотілось читати ще і ще, не відволікаючись на їжу і роботу. Я так звикла до головного героя, що аж знервувались, коли розповіді від його імені перервались історіями про NASA. Герої цікаві і гарно прописані. Сюжет розвивається швидко. Книга не стане моєю улюбленою, але це гарний початок “читального року”.

2.Жозе Сарамаго “Сліпота”

Дуже розумний роман. Історія про життя країни, яку охоплює епідемія сліпоти. Серед головних героїв: осліплий офтальмолог та його дружина. Разом з десятками інших сліпих вони потрапляють у будинок, що колись слугував психлікарнею. Книга допомогла мені вкотре зрозуміти, що підтекст існує у будь-якій цікавій історії.

2016-01-18 20

3.Пауло Коельо “Алхімік”

Про цей роман, напевно, чули всі. Мені теж захотілось прочитати цей бестселер. Як не дивно, він мені сподобався. Дуже проста історія. На прикладі життя пастуха з середньовічної Іспанії можна навчитись мистецтву досягання цілей. А ще можна натягати собі багато мотивуючих цитат.

Підкреслила собі: Because, wherever your heart is, that is where you’ll find your treasure. Ту ж фразу помічаємо у розділі 16 сьомої частини про Поттера. А насправді: Бо де скарб твій, там буде й серце твоє! (Матвія 6:21). Взагалі, неочікувано для мене було виявити у творах Роулінґ алюзію на цитати з Біблії. 

2016-01-31 15.38.20

4.Регіна Бретт “Бог ніколи не моргає”

Про цю книгу я вже писала аж два рази. Прочитавши її повністю, зрозуміла, що вона справді вартує уваги. Піднімає настрій. Надихає. Допомагає позбутись негативних думок. Поради, які запам’ятались мені найбільше:

  • Ви зможете витримати все, якщо не будете заглядати в майбутнє, а житимете сьогоднішнім днем.
  • Якщо хочете займатись тим, що любите, не приймайте відповідь “ні”.
  • Бог просто любить вас, не зважаючи на те, що ви зробили чи не зробили.
  • Щодня виходьте надвір – там на вас чекають чудеса.

12648079_1656805677925555_1643419796_n

Ну і досить. Хочу читати і розуміти більше. Тому йду вмикати улюблений Kindle. Вдалого читання!

You Might Also Like

Leave a Reply