Історії 5 Лютого, 2016

Чому мені потрібна універсальна кулінарна книга

Ти любиш готувати? Я ніколи не любила. Боялась зробити щось не так: нарізати кружальцями, а не кубиками; зарано додати картоплю; пересолити; відійти від рецепту; забути про якийсь складник. З часом все змінилось. Я вже не боюсь готувати. Мені подобається додавати щось інтуїтивно, не зациклюючись на деталях. Тим не менше, не маю достатньо досвіду, щоб могти приготувати що завгодно без рецепту. Ось тоді все і починається.

Топ 3 фактів чому я хочу купити ідеальну кулінарну книгу:

  • мова

Навіть якщо я вводжу у пошук найпростіше “як зварити рис”, гугл видасть мені неймовірну кількість дурнуватих записів. Починаючи з 5 результату, більшість рецептів будуть російською. Повернемось до перших кількох. Це буде чудовий машинний переклад: нагріти вода, кинути картофель, після помішання додати остальні інгредієнти. Не люблю таке.

  • джерело

Зазвичай я шукаю рецепти зі смартфону. А що не зважаючи на тисячі вивчених англійських і німецьких слів/текстів, пам’ять на рецепти у мене не працює, весь час звіряюсь із запрінтскріненим планом дій. У результаті мій телефон весь у борошні, воді, овочевих шкірках і т.д. А от книгу можна розгорнути на певній сторінці і причепити на прищепковій вішалці. 

  • доступність

Ідеальна кулінарна книга не пропонуватиме мені бігти у магазин купувати очі жаб, печінку орла та іншу екзотику. Зазвичай у мене вдома немає ні соєвого молока, ні коричневого цукру, ні навіть авокадо. Мені потрібні звичайні рецепти смачних страв. Хочу, щоб книга мала гарні малюночки. І щоб не вискакували вічні пропозиції “снять порчу” і “удачно выйти замуж”. 

От і все. Шукаю ідеальну кулінарну книгу. Сподіваюсь, вона мене теж.

Follow my blog with Bloglovin

You Might Also Like

2 коментарі

  • хтось 6 Лютого, 2016 at 13:47

    як знайдеш обов’язково про неї напиши 🙂

  • Leave a Reply