Стиль життя 6 Квітня, 2016

Last month / Минулого місяця

last-month

Маючи щоденник Passion Planner, я планую кожен день. Записи допомагають мені не тримати все в голові, а вчитись розплановувати важливі речі по кроках і виконувати їх. Однією з найбільш цікавих особливостей мого записника є пункт “хороші речі, які трапились цього тижня”. Записуючи туди приємні дрібниці та важливі події, розумію, що місяць пройшов недарма. Ось короткий список приємностей березня.

Знахідки:

1. TIPP10

Вже давно хотіла навчитись друкувати “сліпим методом”. Тикання вказівними пальцями по клавіатурі – не найкраща навичка блогера. До Tipp10 всі програми здавались мені нудними. Вони вимагали надто багато часу. У Tipp10 я просто швиденько пройшла всі уроки, витрачаючи на них не більше 10 хвилин. А потім застосовувала знання у друкуванні потрібних мені текстів. Важко було лише в перший день. 

last-month2. Блог Jen Carrington

Блоги вже давно перетворились із “щоденників із фото” в успішні інструменти розвитку будь-якого бізнесу. Фахівці різних галузей стають ближчими зі своїми клієнтами, ділячись важливою інформацією та показуючи своє ставлення до улюбленої справи. Намагаючись покращувати свою англійську, читаю багато англомовних блогів, присвячених темам блогінгу, фрілансу, копірайтингу. Автори цих блогів отримують до 20 тисяч доларів на місяць за вебінари, спонсорські пости, подкасти і т.д. На жаль, підписуючись на розсилку від таких блогерів, зазвичай отримую лише погано приховану рекламу. 

З Jen Carrington все було інакше. Мене надихає її стиль письма та ставлення до читачів. Джен ділиться справді важливою інформацією, яка приносить користь і дозволяє потенційним клієнтам побачити професіоналізм цієї дівчини. Всім кому цікаво читати про саморозвиток, розвиток бізнесу, вигоряння, поєднання улюбленої роботи і щасливого життя, welcome на блог Джен.

3. Pomodoro

Цей додаток стане у пригоді всім, хто працює вдома. Оля Котрус пише про свій досвід фрілансерства:

На самом деле, на фрилансе я работаю и делаю гораздо больше, чем раньше, когда ходила в офис.

Це чистісінька правда. Коли людина стає власним босом і починає керувати часом, то намагається зробити якомога більше. Адже більше працюєш – більше заробляєш. Тим не менше, сповнений праці день може швидко перетворити фрілансера у знервовану, стомлену, незадоволену всім особу, якій просто хочеться лягти в ліжко і відключитись.

Для того, щоб зберегти хороший настрій і мотивацію, можна використовувати техніку Pomodoro. Як це працює? Обираємо заняття і починаємо працювати над ним. Після 25 хвилин роботи робимо перерву у 5 звилин і знову продовжуємо. Після чотирьох 25-ти хвилинних етапів праці з перервами відпочиваємо 15 чи 30 хвилин. І так далі. Важливо! Під час праці не відволікаємось на мейли, сповіщення, розмови і т.д. Просто записуємо собі важливі речі, які потрібно зробити чи сказати.

pomodoro

Звучить дивно? Насправді, корисний додаток для багатьох людей. А зараз переходжу до домашніх речей. У березні я отримала кілька класних штук, які зробили мій дім затишнішим.

1. Білий Eco Deer

Eco Deer – настінний предмет декору і джерело натхнення. Настінна ваза, що дозволяє змінювати інтер’єр улюбленими квітами, рослинами, гілочками. На блозі Eco Deer є багато цікавих ідей декору та DIY. Ось цікаві варіанти прикрасити дім до Великодня: 1, 2.

eco-deer

2. Мімімішні мисочки з Сільпо

Сніданки стали приємнішими. На першому фото – космічна манна каша. Ням!

милі-тарілки

3. Чудовий зошит з пташечками

Канцтовари – найкращий подарунок для мене. Цей зошит схожий на якісну дитячу книжечку. На щастя, мені не жаль у ньому писати. Всі супер ідеї тут!

last-month

Таким натхненним був мій березень. Сподіваюсь, квітень не підведе. Кілька хороших речей уже тішать: +20 на вулиці і квітучі дерева.

You Might Also Like

Leave a Reply