Стиль життя 24 Травня, 2016

Що читати?

april-books

Думаєш, що би почитати? Ось підбірка книг мого квітня. Вони можуть сподобатись і тобі. Keep reading!

Андрухович, Прохасько “Сузір’я курки”

Коли я читала цю розповідь Мар’яни Прохасько про те, як з’явилась книга “Сузір’я курки”, я дуже зраділа, бо приблизно так все собі і уявляла. Як результат подорожі, що вміщує багато пригод, розмов та емоцій. Саме тому книга така цікава, радісна і вартісна. У ній є гори, бабуся, дівчинка, лісник, кури, загублики і ведмедевзі. І ще стільки всього.

april-books

Мольєр “Міщанин-шляхтич”

Знаю, більшість людей читають такі речі ще в школі. Я чомусь прогавила цей твір. П’єса ідеально підійде всім, хто хоче почати знайомство з класикою з чогось веселого і не надто заплутаного.

Ольга Фреймут “Де їсть і (з ким) спить Фреймут”

Спершу я подумала, що книга – просто збірка всіх спогадів стосовно відвіданих Ольгою закладів у рамках програми “Ревізор” на Новому. На щастя, я помилилась. У книзі багато спогадів авторки, її хвилювань, переживань і таємниць, пов’язаних з подорожами Західною Україною. Мені подобається відкритість Фреймут. Щирість, особливий стиль та смак у всьому. 

ольга-фреймут-книга

Katarzyna Tusk “Elementarz stylu”

Як я хотіла цю книгу! Взимку ми якраз жили у Вроцлаві. Тож я чекала її і на Миколая, і на Новий рік :). Зазирала у всі книжкові, натякала Максові, торкалась обкладинки… А потім дочекалась. І не мала часу її читати. 

А потім була весна і ми знову були вдома. І тоді захотілось нарешті прочитати цю книгу і навчитись чогось від суперпопулярної польської блогерки. У своєму блозі Катажина постить стильні луки, вчить радіти простим речам, ділиться класними рецептами та надихаючими фото. У книзі вона навчає, як бути елегантною. Крок за кроком Кася допомагає очистити шафу від непотребу і створити власний стиль. В основі – простота та елегантність. Особисті історії з життя блогерки роблять книгу ще цікавішою.

april-books

PewDiePie “Ta ksiazka cie kocha” / “This Book Loves You”

Про Фелікса я уже писала тут. П’юдіпай – ютубер з рекордною кількістю підписників (44 мільйони). Ця книга – суміш смішних та іронічних фраз, дивних фото та колажів. Справжнім фанатам сподобається.

april-books

Чарльз Буковскі “Поштамт”

Для мене ця книга виглядає наступним чином – алкоголь, поштамт, жінки. Якщо весь Буковскі такий, то аж не хочеться читати.

Читаю у часописі “Критика”: “типовий стримано-скептичний, але в чомусь і замилований гімн безвихідній буденності, маленькому і звичайному життю. Написаний, як завжди, дуже стильно й індивідуально, але так само як завжди – одноманітно й не без занудства.” Чиста правда.

буковскі

Франсуаза Барб-Ґалль “Як розмовляти з дітьми про мистецтво”

Книга дає відповіді на питання, які ми соромимось ставити. Хто це такі? Це картина взагалі? Це хіба мистецтво? Автор допомагає навчитись розуміти картини. Що може бути краще? Чекаю на наступний бестселер.

зимовий пейзаж з ковзанярами

Пітер Брейгель-старший “Зимовий пейзаж з ковзанярами”

Це моя улюблена картина, описана в книзі. А у тебе вона є? Ділись думками у коментарях. Гарного книжкового травня!

You Might Also Like

Leave a Reply