Стиль життя 5 Травня, 2016

Минулого місяця (квітень 2016)

минулого-місяця

Для чого я веду блог? Щоб розвивати вміння писати (чи набувати його). Щоб ділитись цікавим і класним. Щоб мати цифровий щоденник – можливість пізніше згадати події, які відбувались та побачити скільки всього трапилось. 

Квітень був якимось тягучим. Тим не менше, цей місяць допоміг мені багато чого відчути і зрозуміти. Ось кілька подій/речей, які запам’ятались найбільше.

Do

минулого-місяця

1. Презентація книжки Бабкіної в Urban. Не могла не піти – Прохасько був модератором. 2.3. День народження Галі. Затишне світло від лампи. 4. Святкування дн Лідочки. Супер паста.

Watch

Подивилась The Revenant. Фільм перевершив очікування. Знайшла круті серіали: The Humans, 11.22.63. Другий переглянула на одному диханні.

минулого-місяця

source: tvgid

Find

Блог Kristin Lagerqvist

В інстаграмі Крістін вказано, що вона займається цифровим маркетингом, блогінгом та фотографією. Фото та особливий стиль – саме ці речі привабили мене до блогу жінки. Про що вона пише? Можу лише здогадуватись. Результати гугл перекладача мене сумно дивують: “Ми живемо неймовірно красиво, як ви можете собі уявити. Для того, щоб стріляти в кімнату і побачити інший день.” Або ще краще: “Тепер прийшов час для обіду тут, а потім бомжі в ліжку. Бажаю вам хорошу тиждень.” 

минулого-місяця

минулого-місяця

минулого-місяця

Джерело цих фото: krickelin.elledecoration

Блог Johanna Bradford

Про дім Джоанни можна прочитати тут. Я в захваті від таких інтер’єрів. Вони чисті, пастельні, наповнені особливою атмосферою. Джоанна займається PR, дизайном, блогінгом. А ще вона влаштовує чудові воркшопи. 

минулого-місяця

минулого-місяця

source: hd

Крім цих двох блогів Швеція багата на сотні інший речей, місць, людей, які мене вражають. Не можу дочекатись, коли IKEA відкриє вакансії в Україні. Прагну читати Астрід Ліндгрен і Туве Янсон в оригіналі. Відходжу від “Дівчина з тату дракона” і шукаю щось схоже. Дивлюсь на ідеальні скандинавські інтер’єри з містечка Гетеборг. Хочу знати шведську. Сподіваюсь, ця мова не потрапить у список “мови, які Таня намагалась вивчити“. У ньому вже й так туляться чеська, польська і німецька.

Сайт madeinua

Про існування каталогу українських виробників я знала, але не підозрювала, що в Україні є стільки класних компаній. Знайшла там ідеальний одяг, милі подарунки і навіть круті меблі. Хочу shopping!

Understand

Як тільки починаєш щось робити – все рухається тобі назустріч. Варто лише вийти з дому і поганий настрій зникне. Досить лише почати і життя саме закине тебе новими можливостями. Спробуєш?

минулого-місяця

You Might Also Like

Leave a Reply