Стиль життя 7 Червня, 2016

Челендж мінімалізму / тиждень 1

Що забагато, то нездорово. Краще мало і якісно, ніж багато і жахливо. Краще один айфон, ніж 5 підробок. Я можу ще довго придумувати дурниці. Але насправді, моя ціль – показати важливість мінімалізму.

Щоб зробити життя цікавішим і випробувати себе, вирішила почати з чогось нескладного і взяти участь у цьому 30-денному челенджі мінімалізму. Перший тиждень успішно минув. А може й не успішно. Вирішуйте самі. Ось мої думки.

День 1 – Проведи увесь день офлайн

Скажу чесно, мені було важко не заходити в інстаграм. Фейсбук для мене не надто цікавий. В інших мережах мене нема, а от інстаграм – суцільне джерело натхнення і чорна діра мого вільного часу. Перший день пройшов дуже успішно, адже завдяки тому, що не заходила у FB та IG, я до 12 написала все, що раніше розтягувалось на цілий день.

Висновок: хочеш робити справи швидше, то забудь про мережі до обіду.

День 2 – Медитуй упродовж 15 хвилин

Спершу скептично віднеслась до цього пункту. А потім спробувала і мені сподобалась. Головна суть – не думай ні про що упродовж 15 хвилин. Просто сконцентруйся на диханні. Щоб було ефективніше, я скористалась сайтом headspace. Після такої медитації (я б назвала це “обізнане дихання”) почувалась енергійніше і спокійніше водночас.

30-day minimalism challenge

День 3 – Зроби генеральне комп’ютерне прибирання

Цей пункт взагалі не був складним, оскільки я завжди все видаляю. Невдалі фото з вдалих подій, використані файли, переглянуті фільми і т.д. Мій робочий стіл під кінець дня завжди чистий. Мене це мотивує. 

День 4 – Не скаржись увесь день

Буду чесною. Це був не день, а суцільний провал. Все починалось так добре. Чудовий спокійний ранок, який почався вчасно. Були там і кава, і смачний сніданок, і ранкове читання. Я була такою милою і спокійною. А потім дещо пішло не так. Я сиділа і ридала. Буває. Принаймі, зрозуміла над чим мені варто попрацювати.

День 5 – Запиши 3 речі, які для тебе є пріоритетними

Веду Passion Planner, у якому записую цілі та шлях руху до них. Тому цей пункт челенджу не був складним. Ще раз нагадати собі пріоритети – завжди корисно.

День 6 – Почни день з приємних речей

Класно, коли кожен ранок добрий. Багато успішних людей радять stick to a morning ritual – вигадати собі ідеальний ранок і намагатись проживати його кожного дня. Я ще не знаю, яким є мій ідеальний ранок. Проте впевнена, що він починається не з перевірки пошти і пролистування інстаграму. 

День 7 – Розвантаж свій список читання і закладок

У мене в Chrome купа закладок на цікаві статті та ресурси. Але я ніколи не доберуся до половини з них. Тому видаляю. Те саме стосується мільйону незнайомих людей, яких я всюди фоловлю. “Залиш лише те, що спрвді має для тебе значення і робить кращим кожен день”, – пише авторка INTO MIND. Я її слухаюсь і помічаю, як дні справді стають кращими, а життя спокійнішим.

30-day minimalism challenge

Мені вже хочеться писати про наступний тиждень. See you soon!

You Might Also Like

Leave a Reply