Стиль життя Червень 20, 2016

Травень такий травень

У парку

Хоча уже давно не травень, я все ще хочу написати про все цікаве, що я знайшла і зрозуміла минулого місяця. May I show you my May?)

 

Do

Аж важко повірити, що ще півтора місяця тому ми святкували Великдень. Так біжить час. Напевно, тому і варто наповнювати дні чимось вартісним. Щоб потім не хотілось казати “блін, стільки часу пройшло, а нічого не змінилось.” 

lemon tart

У травні я помітила, що пункти у колонці work to-do list виконую успішніше, ніж personal to-do list. На жаль, блог і навчання не на першому місці. Зате у травні було багато гарних розмов. А ще я спекла лимонний тарт. Мамі не дуже сподобався, а ми з Максом тішились.

Є речі, які у переносяться з робочого зошита із тижня у тиждень. То може їх не варто виконувати? Не знаю.

Watch

Із хороших фільмів –Як усе заплутано” (It’s Complicated).  Звісно, там чудова Меріл Стріп, ідеальне життя, кохання… Фільм, який варто дивитись, коли хочеш просто відпочити і насолодитись гарними кадрами.

movie time

Раджу “Неймовірна подорож містера Співета“. Такий добрий і цікавий фільм. Як завжди дивакувата Гелена Бонем Картер + милий хлопчик-розумник з особливою історією + робота режисера, який створив “Амелі” = фільм, який справді цікаво дивитись.

неймовірна подорож містера Співета

source: buster

Find

Щодо знахідок, то їх цього місяця багато. Почну з речей для мам/майбутніх мам. Зазвичай, дівчачі влоги здаються мені нудними. “Що в мене в сумочці”, “я навчу вас робити літній мейк”, “ці штани я купила в Zara” і бла-бла-бла-бла. Мені таке завжди нудно. А тут знайшла Starikova TV – цікаву дівчину, у якої купа смішних відео про те, як вона дізналась про свою вагітність (на 4 місяці!)/як змінюється життя після народження дитини/ як би виглядали дорослі, якби вони поводились так, як дітки

source: starikova tv

source: starikova tv

Всі наступні знахідки – блоги. Якщо ти не любиш блоги, побачимось у наступному пості. Або ні. Ти ж не читаєш блоги.

BadMama

Якісний український блог з цікавими статтями про дітей і все, що з ними пов’язано. Є поради. Є важлива інформація. Мені сподобався розділ Dad’s Day. У ньому інтерв’ю відомих татків. Ну і звісно купа блогів від справжніх матусь, які діляться своїми історіями про неідеальність, материнство і щастя. Мені цікаво читати про виховання діток. А ще люблю щирість і відкритість. Саме тому мені сподобався цей сайт.

The Fresh Exchange

Тут мені подобається структура і особливий стиль. Професійні фото. Щирі розповіді. Мінімалістичний дизайн. Авторами блогу є подружжя, що займається креативним бізнесом. У блозі вони діляться всім, що надихає. Пишуть про основні труднощі на їхньому шляху, поїздки та спробу насолодитись кожним днем життя.

Design for Mankind

Цей блог про new-fashioned lifestyle. Його мені трохи важко читати через особливий стиль і прямолінійність. Авторка блогу Ерін емоційно і щиро пише про роботу, дітей, сім’ю, виховання, подорожі. Тут немає “професійних” порад, якими рясніє кожен другий популярний блог. Design for Mankind – історії. Ерін уміє розповідати. Тому блог сподобається всім, хто вміє слухати.

Cloistered Away

Блог з ідеальними сімейними фото і спокійними розповідями. Бетані – фотограф, письменниця, блогер. Своїх дітей вона навчає вдома. Ділиться світлинами з їхнів буднів, які виглядають просто як кадри з ідеальних американських фільмів. Ну глянь на фото з травня. Хіба не чудове дитинство?

A Cup of Jo

Авторка цього блогу Джоанна будувала свою кар’єру з багатьма популярними журналами (Cosmopolitan, до прикладу). Писала про все на світі. Почала Cup of Jo як хобі. А згодом блог став її постійною роботою. Його засипають компліментами Forbes, J. Crew, Lonny. А Refinery 29 називає Джоанну королевою блогосфери. Жаль, що я знайшла цей блог аже тепер. На ньому не шукай ніжних фото. Тут багато правдивих історій, щирих розповідей і цінних порад. 

cup of jo

source: cup of jo

Understand

  1. Я нерозумно використовую свій час. Челендж мінімалізму вже багато мені показав. І я бачу мільйон речей над якими можна працювати. Час – одна з них.
  2. Читала про дружбу. Стаття взагалі пов’язана з дітьми й декретом, але деякі думки підходять для немамських ситуацій також. “Значення «дружби» не те, щоб перебільшене, але дещо ідеалізоване. Якщо отримувати задоволення від спілкування «тут і зараз» – без вимог, очікувань на далеку перспективу, ярликів і ілюзій про «повинен» – то жоден друг, який випадає з кола спілкування не стає лічносною трагедією. А кожен, який з’являється – стає ресурсним. Кращими стають з часом…” – пише Polinas Mommy. І мені так подобається ця думка. Бо я часто надто багато очікую від людей. Вішаю ярлики “друг”, “не друг”, “best friends forever”, “а може й не forever”. А треба просто змиритись з тим, що життя дає людям різні можливості/думки/ставлення. І краще гарно проводити час раз на місяць, ніж витрачати його на докори і суперечки про хто кому не дзвонить і чому все так змінилось.
  3. Полюбила весну. Сподіваюсь, літо принесе багато розуміння, нових можливостей і знань. Have a great summmmmmmer!

You Might Also Like

Leave a Reply