Історії 16 Червня, 2016

Як ми ходили у поліклініку

це поліклініка, крихітко

Макса болить спина. У понеділок ми зібрались і пішли у поліклініку. Були там о 9 ранку. Нас чудово прийняли – жінка у реєстратурі була неймовірно милою. Макса оглянув терапевт, відправив до невропатолога та на рентген. Поки Макс був у невропатолога, терапевт вже отримала результати аналізів та рентгенівський знімок. Разом з невропатологом вони поставили діагноз і призначили необхідне лікування. О 10 ми вже були вільними. Ось така історія.

Та ні, я жартую, звичайно. Все було зовсім не так!

 

Ми ходили в ту поліклініку кожного дня упродовж цього тижня. По черзі Макса приймав то один лікар, то інший. Коли працює терапевт, то не працює хтось інший. Хтось працює з 10 до 15, а хтось з 8 до 10 (до прикладу) і ти просто ніяк не потрапляєш до всіх потрібних лікарів в один день. Зробив аналізи – результати отримуй наступного дня. Те саме стосується флюорографії і рентгену. 

А коли у тебе вже нарешті є все потрібне на руках, раптово дізнаєшся, що цього тижня день медичного працівника, який починають святкувати чомусь вже з четверга. І одна пані просто не прийшла на роботу. А інша – пішла на 40 хвилин раніше. От і все. Діагноз Макса – невідомий. Діагноз для цієї поліклініки? Цілковитий треш.

Похід в якусь медичну установу – звісно,  челендж для будь-якого інтроверта. Всі тебе щось питають. Невдоволено роззираються навкруги. Хтось кричить, хтось говорить по телефону. А ще всі навколо кашляють. 

Я не нию і не критикую. Мені просто дивно. А ще цікаво. Як лікуються люди, які мусять бути на роботі з 9 до 5? Вони відпрошуються кожного дня упродовж тижня? Чи всі ходять у приватні лікарні?

Хай ці питання поки залишаться без відповіді. Біжу робити всі справи, час на яких вкрала поліклініка. Мва (:*).

You Might Also Like

2 коментарі

 • Юля 20 Червня, 2016 at 13:33

  А я вже так зраділа прочитавши початок, подумала шось таки міняється на краще в тих лікарнях)

  • mm
   colouredPencil 20 Червня, 2016 at 15:24

   Юля, я теж думала, що щось змінюється) Може, лікарняні зміни відбуваються дуже повільно.

  Leave a Reply