Стиль життя 18 Липня, 2016

5 книг, які допомагають знайти себе

Духовні книги допомагають знайти себе.

Зазвичай, проблеми ідуть зсередини. Коли сумуєш не через те, що розбив чашку чи не пройшов співбесіду, а через те, що не можеш навчитись приймати дійсність такою, яка вона є. Як не дивно, світ не підкоряється нашим бажанням. Раніше люди часто казали мені: “ти така наївна, ще побачиш, як життя обламує”. Тепер я краще розумію, що вони мали на увазі.

Насправді, наше життя складається не лише з “ось я хочу так і так, роблю так і так, тому все вийде так і так”. У реальності іноді трапляються дивні події, які зовсім не відповідають схемі вище. Тому варто навчитись любити і розуміти себе та навколишній світ. Ось список книг, які допомагають у цьому.

1. Робін Шарма “Святий, серфінгіст і директор”

Троє вище згаданих осіб допомагають юнакові осягнути мудрість життя. Хлопець вчиться любити світ, залишатись вірним своїм переконанням, служити людям і відноситись до всього, як до цікавої подорожі. Книги цікава і проста. Можливо, аж надто проста. Але не мені судити автора 11 бестселерів. Читати варто. Особливо, якщо загубився у житті.

2. Ніл Волш “Бесіди з Богом”

“Бесіди з Богом” – справді, бесіди з Богом. У певний період життя Нілові було дуже важко. Настільки важко, що він написав Богові злого листа зі звинуваченнями. “Чого у моєму житті все так відбувається?” Як не дивно, відповіді просто почали з’являтись в голові і Ніл лише встигав їх записувати.

Хоча читала цю книгу вже давніше, вона справила на мене велике враження. Багато речей стали відкриттям. Щось довелось перечитувати по декілька разів, щоб хоч якось зрозуміти. Я не сприймала всі твердження, як цілковиту правду. Проте більшість написаного мені сподобалась і мала сенс. Книга підійде тим, хто шукає відповіді. 

3. Вільям Пол Янг “Хижа”

Маніяк викрадає молодшу доньку головного героя. Через деякий час у закинутій хижі знаходять сліди, що свідчать про вбивство дитини. Ніхто з членів родини не може змиритись із втратою. Проте найважче Макові – головному героєві. Через чотири роки після жахливої події чоловікові приходить лист від Бога із пропозицією прийти у цю закинуту хижу. Приїхавши туди, Мак отримує відповіді на більше питань, ніж він очікував.

Ця книга також допомогла мені зрозуміти багато речей. Вона простіша за “Бесіди з Богом”, але в цьому й полягає основна суть. “Хижа” допомагає відчути, як Бог насправді всіх нас любить. Я не плакала, коли читала, але якщо ти емоційна/ий, то будеш.

Читаючи такі книги, головне не судити суворо кожне слово і не намагатись порівнювати написане з існуючими у твоїй голові правилами. Ці духовні книги підійдуть тим, хто хоче пояснень для складних речей і відповідей на питання. Якщо ж ти просто хочеш покращити собі настрій чи розслабитись, спробуй “Бог ніколи не моргає”, або “Братик біль, сестричка радість”. Приємного читання. 

Книга "Братик біль, сестричка радість"

You Might Also Like

Leave a Reply