Стиль життя Липень 28, 2016

Челендж мінімалізму _ висновки

Висновки челенджу мінімалізму.

Сьогодні я знову пишу блог. Ділюсь тим, що мені цікаво. Челендж мінімалізму завершився. Цей місяць був справді класним. Ось його підсумки.

Челендж завершився вже давно. Про перший тиждень я писала тут. Наступні тижні я провела не так, як хотіла – не змогла описувати враження від кожного дня челенджу. Але це й на краще. Зекономлю твій і свій час. Ось найкращі дні.

День 10 – До обіду ніякого перевіряння пошти і сидіння в фейсбуці

Це ідеально. Коли не користуюсь телефоном, встигаю виконати набагато більше справ. Мережі просто з’їдають час. Хоча вони можуть бути корисними, але я все частіше відчуваю, що треба менше користуватись телефоном.

День 14 – Почни вивчати щось нове

Я хочу навчитись танцювати. Тому знайшла на YouTube кілька каналів з уроками і провела годинку, намагаючись відтворити спокійний вальс і запальне танго. Макс сидів і програмував. Але я й сама впоралась.

День 17 – Сконцентруйся на одній справі

Часто намагаючись робити все й одразу, я туплю. Наприклад, починаю писати текст. Згадую, що треба замовити комусь подарунок. Починаю шукати збережену закладку. Гублю основну ідею тексту. Так ось, одна справа на раз. Допомагає.
челендж мінімалізму

День 21 – Упродовж 20 хвилин занотовуй свої думки

Мені не хочеться називати себе графоманом, але я справді люблю писати. (Вікіпедія каже, що графоман – це людина, яка має сильний, часто хворобливий, потяг до письменництва, але не має відповідних здібностей.) (смайлик зі слізками) День 21 – справді крутий. Сісти й записати потік своїх думок допомагає викинути усе з голови. Приклад:

Василь не має дівчини. Він сумує і плаче через це. Всі думки лише про те, як знайти кохану. Не може нормально працювати, бо голова забита не тим. Рішення: Василь кладе таймер на 10 хвилин і занотовує свої думки. Таймер пікає, Василь закриває зошит і розуміє, що більше не нервується через дівчину. Оплески!

День 25 – Нічого не плануй

Це майже, як казати “так” на будь-які пропозиції. Довіритись. І робити все, що подобається. (без впадання у крайнощі)

День 26 – Що тебе дратує?

Не зважаючи на всі поради і правила, час від часу люди стають нервовими і спустошеними. Помітивши основні дратувальні чинники, можна нарешті зменшити кількість днів, коли ти весь такий “не чіпайте мене, у мене стрес”.

День 28 – Забий на ціль

Звучить сумно. Але це справді важливо. Коли всі модні сайти кажуть тобі “визнач мету і йди до неї”, “знайди улюблене заняття”, “розвивай свій бізнес” і т.д., іноді треба просто зрозуміти, що якась давно поставлена ціль тобі насправді не потрібна. Забути про неї і не нервуватись. Проте мова йже про одну ціль.  Don’t overreact!

Кожен день челенджу мінімалізму був вартісним. Нагадую, що умови можна прочитати тут. Мені сподобалось. 

You Might Also Like

Leave a Reply