Стиль життя 22 Серпня, 2016

Літо time, або ти знаєш, що я робила #минулогомісяця

Літо - воно таке.

Я вирішила ламати всі правила. Знаю, що пости мають короткими і наповненими корисною інформацією. Але мені хочеться більшого – поділитись думками і почуттями цього літа. А ще світлинами і класними знахідками. Їх у мене цього літа багато. Насолоджуйся!

Do

Спекла тарт з полуницями. Це така смакота. Найбільше мені сподобалась прикрашальна частина. 

Перший раз зіграла у боулінг. Це класно. Жаль, що куля забруднила мені нову ботанічну футболку.

Мої найближчі друзі розписались (хоча словник каже, що зареєстрували свій шлюб). Це був гарний трохи дощовий день, коли я вкотре зрозуміла, як швидко ми дорослішаємо і як сильно я цьому рада.

День народження Макса. Йому вже 23. Привіт, старість.

А ще був дівич-вечір з хвилюючими приготуваннями, смішними іграми і особливими емоціями. Ну, і звісно, саме весілля. Я його чекала майже так само, як свого власного. Обожнюю такі важливі події, коли всіх пробиває на емоції. Щастя подружній парі!

Henparty - from Ms to Mrs

last month memories

1. День, коли ми з Максом почали ремонт на балконі. 2. GogolFest – ми йдемо з театру під враженням від вистави “Собача будка”. До цього часу мені соромно, що мовчала у певний момент. 3,4. Ми з Наталею поїхали на Синевир.

Go

Відкрила для себе театр “Дах“. Час від часу читаю цікаві розмови з керівником театру Владиславом Троїцьким. Мене надихають його інтерв’ю. Тому коли до Франківська на GogolFest приїхав театр “Дах“, ми з Максом вирішили йти обов’язково.

Опера “Йов” викликала ажіотаж. Біля театру зібралась просто вся інтелігенція міста. Я дивилась навколо і думала “клас, ось цей чувак займається розвитком того, а цей розвиває то, а це митець, а це поет, а це журналіст“. Хоч “Собача будка” зібрала менше людей, але ця вистава мене вразила більше. Я кілька днів ходила під враженням, обдумуючи побачене.

Літо, літо. Таня, відійди від вогню

У червні ми з Наталею поїхали на Синевир. Через турагенство. Від такої нудоти, як я, цього ще можна очікувати. Але не від Наталі. Так трапилось, бо рік тому ми посперечались. У разі, якщо виграє Наталя, ми їдемо стопом. Якщо я – турагентством. Так ось, поїздка була кращою, ніж я очікувала. Саме озеро менше, ніж на ідеальних інстаграмних фото. Дуже багато нікому не потрібних сувенірів. Ми сиділи на березі, їли лаваш, пили нову Activia Drink&Go (мені взагалі не сподобалось) і дивились на озеро. Було гарно.

Understand

У червні мене знайшла робота. Робота – класна: писати статті в блог. Ідеальна для мене. Спершу я мала працювати з дому. А потім мені сказали прийти в офіс. І я вкотре зрозуміла, який я страшний інтроверт. У моїй голові може таке творитись… Я буваю такою переляканою… На щастя, я пережила 3 офісні дні і зі спокійною душею повернулась працювати додому.

Але мене цікавить чи варто змінюватись? Треба виконувати всі ці модні push the limits, cross the borders, work hard/play hard, вдавати #ilovemyofficework заради #деньнароботі, #офіснежиття? Варто змінюватись і змушувати себе працювати в колективі? Варто змушувати себе ставати екстравертом? Так я стану кращою чи просто перестану бути собою? Можливо, у світі має бути місце для людей, які іноді соромляться і продумують наперед детальний план поводження у різних ситуаціях?

last month memories

1. Піцатайм з Петюнею і Максюнею. 2. Захід сонця, який всі фотографували. 3. Лимонно-лаймове море у Велмарті. 4. Святкуємо мій перший (і майже останній) день роботи в офісі.

Watch

Досить нюняти. Ось декілька корисних/цікавих речей, які можна подивитись.

5baksiv.net

Український молодіжний соціальний веб-серіал. Поки подивилась лише половину. Класні короткі серії. Цікавий сюжет. Двоє хлопців починають працювати над стартапом – засновують агенство 5baksiv.net. Головна суть – виконують будь-які завдання за 5 баксів. Проте бізнес не надто розвивається. Натомість хлопці потрапляють у різноманітні пригоди. У серіалі є все те, що й у реальному житті: райончик, пацанчики, дивні бабусі, наслідки війни, політика і кохання. 

How to Dad

Канал на YouTube. Смішні відео. У головних ролях – дітки і їхній тато, який навчає як правильно міняти підгузники, подорожувати з дитиною, тримати дитину на руках і т. д.

how to dad

Me Before You

Захотілось романтики. Пішли з Максом в кіно на “До зустрічі з тобою”. Краса. Такою Дейенеріс Таргарієн я ще не бачила. Більш за все мені сподобались пісні з фільму. Особливо Imagine Dragons “Not Today”.

Час літа.

А ще я зараз обожнюю Adele “Send My Love”.

Find

Знахідок багато, але покупок більше. Оскільки деякі з літніх покупок – подарунки моїм друзям, про них розповім у наступному пості. Хочеться поділитись класними речами і не зіпсувати сюрприз! А ось і знахідки:

Метод прибирання КонМарі

Нарешті купила книгу Марі Кондо “Викинь мотлох із життя”. Ще до того дивилась відео про те, як складати речі методом Кондо. Макс з мене сміявся і казав, що це тупо складати футболки вертикально.

Hipopotam Studio

Дуже цікавий сайт польського видавництва. Окрім перегляду виданих книг тут можна погратись у кілька гарно намальованих ігор. Кольоровий тетріс викрав у мене трохи часу.

Insta Stories

Я рада, що є Insta Stories. Правда, мені шкода, що перегляд цих коротких відео у мене тепер займає майже стільки ж часу, як і перегляд самої стрічки.

Класні IG акаунти, які я зараз люблю:

Цього літа ще не було подорожей і моря. Зате були емоції, зустрічі, розуміння і відкриття. Всім чудового серпня. І ще кращої осені! Ділись спогадами з #минулогомісяця. 

Час літа.

You Might Also Like

Leave a Reply