Стиль життя Жовтень 28, 2016

Було класно #минулогомісяця

#минулогомісяця

Ось ця моя час від час-ова рубрика #минулогомісяця створена для того, щоб нагадувати мені про те, що кожен день цінний + слугувати своєрідним щоденником досягнень + покращувати настрій читачам + бути джерелом корисної інформації. Зараз кінець жовтня і я хочу згадати про все, що трапилось від початку осені.

Do

Вересень почався з відпочинку. Оскільки всі навколо дорослішають та серйознішають, вибратись кудись компанією стає все складніше. Тепер із впевненістю можу сказати, що найближчі люди – ті, які завжди знайдуть на тебе час. А щодо гір, то там завжди гарно. Там ідеальне повітря, яскраві кольори і смачна їжа.

До речі, про найближчих. У вересні ми з Максом відсвяткували річницю. Всі кажуть, що перший рік подружнього життя найважчий, бо він сповнений побутових звикань і притирань. Я з цим не погоджуюсь. Для мене цей перший рік був поки найкращим. У мене зараз якийсь ідеальний вік, коли я вже не змушена ходити в школу/універ. Я взагалі нікому нічого не мушу. І це чудово могти робити те, що любиш/хочеш, маючи до компанії найкращого друга – людину, яка тебе знає навіть краще за тебе саму.
#минулогомісяця

Друга річ, про яку хочу згадати – Zakladka. Друзі з Facebook та Instagram бачили пост про ці закладки, але, можливо, не все зрозуміли. Так ось, ми з Максом і кількома класними людьми запустили проект Zakladka. Що це таке? Це закладка, на якій можна записувати враження від книги, занотовувати улюблені цитати та сторінки, до яких хочеться повернутись. Це закладка, яка дозволяє створити власну книжкову колекцію з усіх прочитаних книг (позичених і повернених, власних, електронних). Просто занотуй враження від книги на зворотній стороні закладки, поклади у коробочку, повернись до неї через деякий час і використай важливу тобі інформацію. Чи просто посмійся з тодішніх вражень від книги, порівнюючи їх з теперішніми. 

Отримати таку закладку можеш тут. Більше класних фото Zakladka  у нашому інстаграмі.

#минулогомісяця

Zakladka bookmark

Zakladka bookmark

Go

Серед найцікавіших подій вересня-жовтня:

 • лекція від Мартинчика та Ремарчук в Urban Space
 • відкриття Delikacia (знову привіт, улюблені еклери з маракуєю)
 • нова книга про Поттера (хоч і п’єса, зате цікава)

#минулогомісяця

#минулогомісяця

Пастерія “Гніздечко”. Сподобався інтер’єр і можливість підглядати за роботою на кухні.

Watch

Найкрутіші канали, які я знайшла від початку осені – Family is… та ПРИВІТ ПУСТОVIT! Щодо Family is, то там я полюбила поради від психолога Марини Романенко. Ця пані дуже мудро відповідає на найпопулярніші питання пов’язані із вихованням дітей.

ПРИВІТ ПУСТОVIT мені подобається через цілий ряд причин:

 1. Український україномовний канал.
 2. Ігор Пустовіт, власник каналу, був ведучим у моїх друзів на весіллі. Він тоді вразив своєю інтелігентністю, гумором та цікавістю. Контент у Пустовіта такий же: смішний та цікавий.
 3. Можливість побачити будні молодої мами-інстаграмерки та її чудового синочка, адже саме вони часто фігурують у влогах на цьому каналі. 

Find

Інстаграм partyforthree. Челсі, як це зараз модно писати, мама і дружина. Вона любить смачну їжу, гарний дизайн та стильні фото. У неї естетичний блог та ідеальний інстаграм витриманий у холодних тонах. А скоро вона стане мамою вдруге!

А ще мені сподобався інстаграм цієї дівчини. Як тільки буде можливість, хочу спробувати цей сніданок. Виглядає апетитно!

Всім гарної осені. Багато ідей та натхнення!

You Might Also Like

5 коментарів

 • Lesia Жовтень 28, 2016 at 12:27

  Ого, є eat me з яблуком??! Чого я не бачила??

 • Lesia Matiyiv Жовтень 28, 2016 at 14:30

  І я теж була на Мартинчику! Ти мене бачила??

 • Leave a Reply