Історії Жовтень 24, 2016

Коли твій чоловік – програміст

програміст

Привіт, стереотипи! Ось як люди зазвичай уявляють програмістів:

 1. Худий прищик з масним волоссям, який тільки й говорить, що про ігри та мови програмування.
 2. Бородатий задавака, який заробляє більше всіх і має купу закордонних рахунків.
 3. Товстулька у футболці “Eat.Sleep.Code.Repeat”.
 4. Приваблива дівчина зі всезнайським характером і в окулярах.

Мій чоловік – програміст, але він не належить до жодної з цих категорій. Не буду про очевидне (всі різні, всі класні, всі особливі, не існує типового програміста). Просто скажу, що жити з програмістом – весело. Читай далі чому.

1. Допомога ближньому

Час від часу програмісти чують суперскладні прохання, як от “перевстановити віндовс”, змінити термопасту, почистити комп’ютер від вірусів, замовити щось з Aliexpress, створити профіль у соціальній мережі, нагадати пароль до пошти, перевірити стан заборгованості комунальних та встановити на телефон нову ОС.

Прохання бувають різної складності. Всі вони зовсім не пов’язані з програмуванням. Та хіба це важливо?

Життя програміста.

2. Склад розуму

Будь-яку ідею програміст аналізує зі своєї точки зору, вигадуючи, яку програму можна написати для її втілення. До прикладу, повертаємось додому пізно ввечері. Всі магазини вже зачинені. Згадуємо, що забули купити деякі продукти. Я сумно думаю, що грінок на сніданок не буде. Макс вигадує програму, у якій можна замовити будь-який товар будь-коли.

3. Середовище існування

Логіка та систематичність у програмістів не лише в роботі. Вони перфекційно виконують інші завдання. Попроси помити посуд – він розкладе його сушитись у певному порядку. Нагадай зварити кашу. Він наллє молоко спершу в тарілочку, а вже потім у каструльку (щоб точно виміряти, чи нам вистачить).

Життя програміста.

4. Стиль життя

Поки я валяюсь на дивані з улюбленим інстаграмом kindle, Макс пише програму. Ввечері. Коли навіть у фрілансерів робочий день вже закінчився. Коли вже всі повечеряли. Коли порядні люди дивляться серіали і шоу. 

5. Постійне вдосконалення

Не буває ідеального комп’ютера. Бувають лише такі, які можна і треба вдосконалити. Докупити сто видів пам’яті, нову батарею, процесор… Бо це ж для роботи потрібно. Без заперечень.

Це все, звісно, жарти та іронія. Насправді, хочеться почути трохи ваших історій. Дівчата, признавайтесь чи важко/весело зустрічатись з програмістами/інженерами/комп’ютерниками. Чи може ваші бойфренди філологи? Чекаю історій!

You Might Also Like

6 коментарів

 • Твоя Попця Жовтень 24, 2016 at 22:58

  Еммм, хіба Макс не схожий на чувака з першого пункту ? 🙂

 • Твоя Піся Жовтень 27, 2016 at 17:45

  Мені теж здається, що 1-й пункт про Макса!

 • Maks Shevchenko Жовтень 28, 2016 at 13:05

  Стільки уваги навколо моєї особи. Я – індивідуальність!

 • Leave a Reply