Стиль життя Грудень 19, 2016

Топ-5 покупок з AliExpress

Топ-5 покупок AliExpress

Скоро Новий Рік, зимові свята та купа холодних днів, які хочеться зробити трохи теплішими, засипавши близьких людей подарунками. Для тих, хто готовий чекати кілька тижнів, щоб нарешті забрати омріяний товар з пошти, я склала список топ-5 покупок з AliExpress. Це речі, якістю яких я задоволена.

1. Набір ручок

Супермилі, різнокольорові ручки, які ідеально пасують до мого нового щоденника. Такі ручки можуть стати чудовим доповненням до подарунку для фанатів канцтоварів.

Топ-5 покупок AliExpress

2. Захисні окуляри

Все більше часу проводимо перед екранами. Все частіше задумуємось над важливістю хорошого зору. Хоча інстаграм зараз і переповнений іміджевими окулярами, на китайському сайті я шукала модель, яка буде не лише стильною, а й функціональною, тобто, захистить мої очі від комп’ютера. І ось – прозорі дужки, жовтувате скло, улюблена форма – i’m lovin it!

Топ-5 покупок AliExpress

3. Новий пленер на 365 днів

Хай пробачить мене Passion Planner, але я переходжу на новий рівень. Обираю милі малюночки, вільне планування та тверду палітурку. Це пленер на 365 днів. У подарунок продавець прислав ще й наліпки. Урочисто почну ним користуватись у 2017. Сподіваюсь, плани втілюватимуться навіть ефективніше, ніж з Passion Planner-ом.

Топ-5 покупок AliExpress

Топ-5 покупок AliExpress

 

Топ-5 покупок AliExpress

4.  Чохол для ноутбука

Обираючи між рожевим та блакитним, надала перевагу пастельному поєднанню. У реальному житті виглядає дуже стильно! Та ще й Макс став менше хвилюватись, що я щось розіллю чи розсиплю.

Топ-5 покупок AliExpress

5. Горнятко

Мумі-тролі – суцільна любов. Те саме стосується всього, що проілюстроване зображеннями цих милих істот. Фото моєї чашки ще немає, але ось її світлина з сайту. 

Всім чудового настрою, функціональних речей та добрих сердець!

You Might Also Like

1 Comment

  • Yulia Pavlyuk Грудень 19, 2016 at 21:29

    Клаас, за посилання окреме спасибі)

  • Leave a Reply