Стиль життя 12 Січня, 2017

Січневі інтернетні знахідки

Інтернетні знахідки січня.

Спостерігаючи інстаграмні тенденції, легко помітити, що спершу всі ніяк не можуть дочекатись свят, а потім плачуть, що “скільки можна їсти”, “я вже стомилась нічого не робити” і т.д. Січневі вихідні – час, коли можна врешті відпочити, погуляти, побачити всіх рідних і навіть трохи полінуватись. Для тих, хто ще не заборонив собі сидіти за комп’ютером, ось мої січневі інтернетні знахідки. 

Гніздо

Душевний блог білоруської журналістки про життя, кохання, стосунки і ще багато речей, які важко класифікувати. Спокійна атмосфера, щирість і якісні тексти роблять цей блог одним з моїх улюблених. Це той випадок, коли мені не забагато прикметників.

Блог Надійки Гербіш

Поки ми всі ще не втратили післяноворічний запал втілювати плани, можна почати з маленьких кроків. Щоб зробити рік класним, варто просто намагатись прожити кожен день з вдячністю і щастям. Це робити набагато легше, коли маєш багато ідей. У блозі Надійки Гербіш я знайшла чудовий адвент-календар та 50 крутих зимових активностей. Це щодо ідей. А ще там багато цікавого про домашнє навчання, материнство і радісні будні. Тут багато затишних фото і розповідей.

Happy Food

Чоловічий блог про їжу. Цікаві рецепти різної складності без довгих пояснень і супердорогих продуктів. І фото там – просто ням-ням. Надивившись, пододавала купу рецептів собі в закладки. Коротко кажучи, готувати готова!)

Lantliv

Я ніколи не була в Швеції, але таки закохана у цю країну. Мені подобаються мінімалістичні скандинавські інтер’єри, невибагливі ідеї декору та особливий стиль життя. Саме тому я не могла пройти повз цей сайт. Ідеальні фото, інтер’єри, рецепти… Якщо ти також фанатієш від поєднання витонченості, простоти, мінімалізму і такої собі непричесаності, то точно додавай цей сайт до списку тих, що надихають.

Пані Стефа

Багато переписів від талановитого “кулінарного графомана”, як себе називає блогерка. Давні рецепти та смачний лексикон, що ідеально зображають кулінарні традиції Галичини. Фото теж апетитні.

А ось декілька інста акаунтів, які мене надихають. Всім гарного січня! Сподіваюсь, скоро зустрінемось! 

 
A photo posted by Sylwia (@silviadaily) on

 

A photo posted by Yaryna Hudz (@buttoncards) on

You Might Also Like

Leave a Reply