Стиль життя Лютий 13, 2017

Що подарувати на 14 лютого: для неї і для нього

Кохання змінює світ. Чудово розумію, що 14 лютого – комерційне свято. Але чому б не використати можливість зробити ще один день кращим, наповнивши його класними емоціями, теплом та любов’ю? Хочу допомогти всім, хто забігався і зараз поспішно перебирає у голові варіанти сюрпризів та вигадує, що подарувати на 14 лютого. Ось кілька ідей.

Як святкувати День Закоханих?

Класичний варіант

Ресторан, кіно, прогулянка засніженим містом, поцілунки у світлі гірлянд, розмови про все на світі. Ідеально підходить для всіх, у кого термін зустрічання не перетнув межі у декілька років. 

Домашнє святкування

Можна влаштувати не лише святкову вечерю, а й сніданок та обід. Приготувати пенкейки у формі сердечок та цікаві тости з яєшнею. Насолодитись можливістю поїдати шоколад та тонни печива без угризінь совісті. У ланчбокс коханому/коханій на роботу можна окрім звичних смачнюльок додати цукерки-сердечка та романтичні записочки. Що ж на вечерю? Хай той, хто готує кожного вечора, нарешті відпочине. Поміняйтесь ролями. Або замовте їжу в улюбленому ресторанчику. Роздрукуйте кілька милих листівочок, увімкніть чайні свічечки (запаліть справжні) та насолоджуйтесь спокоєм.

Для неї і для нього: що робити і що подарувати на 14 лютого

Варіант “як у кіно”

Наважитись на щось божевільне (у розумних межах). Грітись біля вогню, смажачи зефірки. Готувати щось разом, обсипаючись мукою. А ще ж є вечірні купання у басейні, поцілунки на найвищих оглядових майданчиках міста, катання на ковзанах/санках. Будь-що, про що ви мріяли останнім часом, але не хотіли витрачати на це час і гроші.

Для неї

Звертаюсь до вас, хлопці!

Найімовірніше, що вона вже не один раз тобі сказала що саме хоче в подарунок. Це могло бути у фразі “Ой, подивись, яке гарне…” чи “Вав, така класна …, купиш мені таку колись?”. Або “Я гуляла по … і побачила таку круту …”. Просто згадай цей момент! Можеш глянути у панель закладок на її комп’ютері, збережені фото в інстаграмі чи на телефоні (за умови, що вона про це знає). Там побачиш купу “я хочу”.

Для неї і для нього: що робити і що подарувати на 14 лютого

Власноруч

Насправді, нікого не обходять твої гроші. Кілька років тому на день народження бойфренд подарував мені ноутбук. Я була дуже рада. Але моя радість була не меншою (а може навіть більшою), коли на якусь річницю він приготував мій улюблений десерт “Три шоколади” (такий ідеальний тортик, який можна спробувати в ГІФі та Delikacia). Тому не бійся. Кулінарні книги, кольоровий папір та блискітки тобі у допомогу. Малюй, печи, плануй. Вона втішиться!

Подарунки

Якщо ж хочеться довести справжність своїх почуттів за допомогою матеріальних речей, ось кілька варіантів різної цінової категорії:

Для нього

Ти знаєш, що йому потрібно і вже, певно, давно вирішила що подарувати на 14 лютого. А в цей пост зазирнула, щоб глянути “чого ця Таня вирішила собі, що вона гуру порад, стосунків та ідей подарунків”.

А якщо ж ні, то:

Подаруй йому свою неочікувану поведінку, ласкаві слова, ніжність і турботу. Щось солодке, щось м’ясне і щось важливе. +10 обіймів. -10 скарг. +10 кокетливих фраз. А крім того:

  • гарна піжама
  • стильні прибамбаси для кемпінгу
  • світшот з його прізвищем
  • парфуми
  • щось пов’язане з його хобі (нові струни для гітари, комп’ютерні штуки, штатив, сертифікат на участь в майстер класі, квитки на спортивну подію)
  • кохання

Останній пункт, звісно, найважливіший. Бо 14 лютого – не про витрачання грошей на нікому не потрібні китайські іграшки та масове скуповування заморожених букетів. Це просто ще один шанс сказати комусь про свої почуття. Можливість наважитись. Шанс стати кращими, добрішими і люблячішими. Гарного всім 14 лютого!

photo: pinterest, pexels

You Might Also Like

Leave a Reply