Work 28 Березня, 2017

Інста слава + 5 найтиповіших помилок

А тобі потрібна інста слава?

Інстаграм перетворився у найпопулярнішу мережу, в якій є все: класні фото, прямі ефіри, багато корисної інформації, можливості розвитку бізнесу та купа натхнення. І хоча багато людей уже скаржаться на цю мережу, говорячи про надто вже ідеальні картинки та перебір з рекламою, інстаграм продовжує розвиватись з неймовірною швидкістю та ставати ще популярнішим. Не хочеш від нього відставати? Мрієш про кар’єру інстаблогера? Прагнеш зробити свій бізнес успішнішим, використовуючи стильні фото? Ось декілька порад від журналу format, що допоможуть креативній особі здобути трохи інста слави.

Рівні інста слави

1. Починаючи (кількість підписників від 0 до 200)

Більшість твоїх підписників – друзі, родичі та випадкові магазини. Що робити? Постити фото з використанням хештегів, підписуватись на інших людей, коментувати те, що подобається і брати участь в усіляких обговореннях. Шукати людей зі схожими інтересами за відповідними хештегами.

2. Працюючи з мережами (к-сть підписників від 200 до 500)

Продовжуй робити все те, що й у попередньому пункті. Пиши про свій інстаграм у інших мережах. Люди, які люблять довгі пости у твоєму блозі та смішні випадкові фейсбучні історії, обов’язково полюблять і фото твого життя в інста. Якщо ти креативна особа, людям буде цікаво слідкувати за творчим процесом, backstage подіями та іншими речами, які тебе надихають.

3. Думаючи про стиль та естетику (к-сть підписників від 500 до 2000)

Замість того, щоб постити все підряд, сфокусуйся на відшліфовуванні власного стилю. Не потрібно копіювати інших, відтворюючи однотипні флетлеї та намагаючись підлаштуватись під тренди. Набагато крутіше та дієвіше рухатись у власному напрямку, створюючи фото, які презентують тебе (твоє бачення, особливий стиль і т.д.).

4. Розвиваючись (к-сть підписників від 2000 до 5000) 

Отже, у тебе власний стиль, класні фото та гарна презентація бренду. Вважаєш, що твій акаунт вартий того, щоб його побачили якомога більше людей? Не бійся пропонувати свій інста відомим брендам. Обери нішу. Позначай класні бренди на фото. Не соромся співпрацювати з різними акаунтами.

5. Думаючи (к-сть підписників від 5000 до 10000)  

Час подумати про підписників. До цього етапу варто було орієнтуватись на власні смак та стиль. Зараз пора визначити що саме найбільше подобається твоїй аудиторії. Створюй контент, який дуже тобі подобається ТА викликає інтерес підписників.

6. Пожинаючи плоди інста слави (10000+) 

Не соромся монетизувати акаунт. До тебе звертатимуться класні (та не дуже) бренди з різноманітними пропозиціями. Обирай розумно. Зважай на власну аудиторію. Не губи свого стилю.

А тобі потрібна інста слава?

5 основних помилок, які люди роблять в інстаграмі

1. Забагато/замало хештегів

5-10 хештегів достатньо. Роби мікс із різних тегів: абстрактних (ті, що здалека описують фото), нішевих та хештегів місця. Найкраще постити # саме в коментарях – так вони не забруднюють опис.

2. Гіперактивність/неактивний акаунт

Автори format радять постити 1,5 фото на день. Ідеальний час для викладання постів? Будь-коли з понеділка по четвер (проте уникай часу з 3 до 4 дня).

3. Купування лайків

Найкращий спосіб отримати більше підписників – бути справжнім. Позначай класних людей, бери участь в обговореннях, цікався іншими інстаграмерами. Не кількість, а якість. Замість викидання грошей на несправжніх підписників, зосередься на відшліфовуванні стилю та створенні класних фото.

4. Твій акаунт важко знайти

Перш за все, акаунт має бути відкритим. Крім того, варто подумати про ім’я. Якщо ти розвиваєш свій бренд/бізнес у різних мережах, варто використовувати ту ж назву. Якщо акаунт з такою назвою вже існує, можна скористатись підкресленнями та циферками, або використати слоган компанії.

5. Непродумане біо

Шапка профілю має містити найважливішу інформацію про тебе/бренд/бізнес. Наприклад, ім’я+професія+розташування+мейл+цікава деталь.

Інста слава – мінлива річ. З новими підписниками та цікавими пропозиціями співпраці, з’являються хейтери та злі коментарі. Тим не менше, розвиток в інстаграмі є важливим пунктом у планах розвитку будь-якого бренду чи бізнесу.

You Might Also Like

Leave a Reply