Стиль життя 9 Березня, 2017

Плюс один

Baby gender reveal party is a moment to remember.

Відгадай загадку. Що поєднує Таню Шевченко, Олю Фреймут, Сієру, Роузі Вайтлі (дівчина Стейтема/ангел Victoria’s Secret) та Бейонсе? Окрім жіночності, почуття стилю, неймовірного таланту та величезної скромності, звісно. Правильно, ми всі скоро станемо мамами.


Бум! Це не новина, якою хочеться ділитись з усіма. Навпаки, якось інстинктивно прагну сховатись від зайвих запитань, поглядів та порад, зосередившись на створенні власного затишного гніздечка. Тим не менше, сьогодні не просто весняний день, а початок 29 тижня. А це означає, що до зустрічі з новим членом нашої сім’ї залишилось десь 3 місяці. Один сезон. Весна. Знаю, що багато емоцій та думок забудеться. А так хочеться запам’ятати свої відчуття, враження та передчуття. А ще пригадую, як схожі пости колись надихнули мене. Допомогли повірити у свої сили, прийняти дорослішання і навіть захотіти відчути як це – бути мамою.

Baby gender reveal party is a moment to remember.

Поки я можу сказати, що бути вагітною – класно! Це 9 місяців упродовж яких я маю шанс стати кращою. Час для того, щоб підготуватись і трохи похвилюватись. Намагатись насолоджуватись кожним днем, при цьому перебувати у своєрідному передчутті.

Емоції та думки забуваються. Зараз іноді перечитую свої старі записи і сміюсь. Дивуюсь, як я відрізняюсь від тієї Тані, яка це писала. Саме тому хочу залишити тут згадку про декілька моментів:

 1. Ті змішані відчуття, коли бачиш 2 смужки. Радість плюс здивування. І трохи лячно.
 2. Перше УЗД і фото дитиночки. Найкращий чорно-білий знімок у світі.
 3. Перші кілька місяців. Дивишся на свій плоский живіт і не розумієш, як там та дитина поміститься. Другий триместр. Дивишся на свій живіт і не можеш згадати, як ти виглядала на початку. 
 4. Просимо лікарку УЗД не казати нам стать. Вона спершу дивується і аж трохи засмучується. Але потім, коли розуміє суть нашого baby gender reveal party з тортом і тд, тішиться, записує стать на листочку А4, складає його вчетверо і навіть скріплює степлером. Щоб ми точно не відкрили завчасно.
 5. Вечірка з розрізанням торта, яка була водночас святкуванням мого дня народження і своєрідним новосіллям. Ми з Максом ніби і не хвилювались. Підсвідомо здогадувались, яким буде колір коржів, але були готові до всього. 
 6. Момент, коли мені вперше звільнили місце в автобусі.
 7. Коли я зрозуміла, що ці дивні відчуття в животі – перші рухи дитини.
 8. Мейл, який приходить кожного тижня, повідомляючи нас з Максом про те, як розвивається дитина і як змінюється мій організм.
 9. Момент, коли на УЗД слухаєш серцебиття своєї дитини на повну гучність.
 10. Відчуття, коли проходиш повз пологовий і намагаєшся не уявляти, як їхатимеш туди народжувати.
 11. Обов’язкові щоденні прогулянки, коли свіже повітря очищує голову від думок і наповнює її ідеями.
 12. До вагітності я все брала близько до серця. А зараз якийсь дивний спокій, щоб не сталось. Напевно, організм сам захищається від стресу. 

2

Попереду ще багато покупок. У голові багато планів та питань. Але я неймовірно рада, що все відбувається саме так. Що я вагітна. І попереду весна. А потім літо, якого всі навколо будуть дуже чекати, плануючи моря і відпустки. А я взагалі не можу уявити, яким воно буде. 

Але пані з дитячої поліклініки сказала, що все буде добре. І Вакарчук так казав. Залишається тільки:

 • дякувати за все, що є
 • довіритись
 • молитись, щоб все було добре
 • вчитись, як бути гарною мамою
 • час від часу щасливо казати Максові “ти віриш, що це відбувається з нами?”

P.S. Ну все! Можете офіційно починати надсилати мені всякі штуки для дітей і мам на огляд. Щоб я пошвидше стала супер мамою-блогером, називала себе “беременяшкою” і написала в інстаграмі, що я “mom to be/happy wife/сатруднічєство в дірект”. І не думайте, що я жартую. 

You Might Also Like

Leave a Reply