Історії Найкраще 13 Квітня, 2017

Нам треба поговорити (лист до шефа)

Лист до шефа.

Вітаю, шефе!

У мене тут одна проблемка. Нам треба поговорити. Вірніше, мені потрібно вам дещо повідомити. Отже… Мене беруть на нову роботу. 

Чи це вже остаточно? Так, мене прийняли, хоча відбір був доволі жорстким. Відсіялось дуже багато достойних людей. Урешті-решт, вибір зупинили саме на мені. Думають, я впораюсь.

Що за вакансія? Ну, ця робота зараз дуже популярна. Кожна друга зараз цим займається. Не те, щоб я мріяла про таку роботу, коли була дитиною. Зовсім ні. Я хотіла стати співачкою. Тим не менше, думки спробувати себе у такій ролі вже давно не виходили у мене з голови. Нарешті наважилась. Заповнила анкету. І як не дивно, але мене взяли!

Більше деталей? Ну, робота не з легких. Без вихідних. Взагалі. Кажуть, працювати доведеться і вдень, і вночі. Вихідні матиму лише тоді, коли знайду собі заміну. Відпустка поки не передбачається. Ну, попрацюю півроку чи рік, а там подивимось. Можливо, шеф відпустить на тиждень-два.

Які вимоги? Та їх дуже багато. Правильне харчування. Ніяких шкідливих звичок. Домашні тваринки теж не дуже бажані. Дрес-коду немає, як такого. Але я помітила, що більшість моїх майбутніх колег вдягаються приблизно однаково. 

Зарплата дуже низька. Щось 600 гривень в місяць. При цьому все обладнання та будь-які затратні матеріали маю купувати саме я. З шефом ми ще по-справжньому не знайомі. Навіть нормально не розмовляли. Ну як, я з ним розмовляю, а він все відмовчується. Невихований, напевно.

Чому я погодилась на таку непривабливу роботу? Інстинктивно сказала “так”. Зараз все ще борюсь зі страхами. Намагаюсь не думати про можливі поразки на роботі. Маю ще трохи часу, щоб підготуватись. Обіцяли, що офіційне працевлаштування буде оформлено аж у травні. Точної дати не знаю. Тому поки працюватиму на вас. І паралельно готуватимусь до нової роботи.

Чи пропонують там підвищення? Ой, я стараюсь наперед не забігати. Поки я ще не знайшла спільної мови з цим шефом, думати про іншого якось взагалі боязко. 

Розумію, що багато від вас вимагаю. Прошу не звільняти. Планую поєднувати. Неймовірних результатів не обіцяю. Можливо, навіть підведу вас декілька разів. Відписуватиму пізніше, ніж зазвичай. Можливо, випаду із життя на тиждень чи два. Можливо, новий шеф часто скиглитиме у трубку, коли розмовлятиму з вами. Але я старатимусь встигнути все! Я впораюсь. Ви ж мене знаєте.

Питаєте як називається моя нова робота?

Мама.

You Might Also Like

Leave a Reply