Історії 30 Квітня, 2017

Жінки, які надихають

Жінки, які надихають.

Напевно, у цьому пості ти очікуєш побачити список відомих жінок, які засліплюють красою, розумом і талантом. Звісно, у моєму списку є й такі. Але сьогодні хочу розповісти про інших. Про тих, хто мене оточує. Жінок, яких зустрічаю на вулицях, у магазинах, парках… Без гучних прізвищ. Кожна по-своєму особлива, ніжна, жорстка, правильна, неправильна, справжня. Жінки, які мене надихають. 

Впевнена

Вона розвиває свою справу, вкладаючи в неї всі сили та енергію. Дивується безвідповідальності інших, уміє знайти підхід до кожного і не терпить хамства.

Жіночна

Вона вміє бути спокусливою без виставляння інтимних частин тіла. Завжди виглядає ідеально. Інтуїтивно відчуває як правильно себе подати, але не користується цим навмисно.

Стратегічна

Вона взяла дещо собі за мету і сміливо йде до неї, не озираючись на поради та докори. Її правило “fake it until you make it”. Вона створила власний бажаний образ і тепер по шматочках складає його докупи навіть швидше, ніж планувала.

Жертовна

Вона жертвує своїми інтересами навіть тоді, коли це нікому не потрібно. Але у цій жертовності відкривається її сутність. І коли жертвувати собою немає заради кого, вона нарешті стає жіночнішою і щасливішою, відкриваючи нові рівні щастя.

Ідеалістична

Вона народжує дітей і продовжує працювати, балансуючи з усіма труднощами і дедлайнами, розриваючись між бажанням побути з дитиною, самореалізуватись, заробити грошей, зберегти кохання, виспатись, намалювати нігті, зайнятись шопінгом, поцілувати чоловіка і перестати себе гнобити за тотальне невстигання.

Спокійна

Вона теж ходить на курси свідомого батьківства. Завжди така умиротворена і стримана вона слухає поради по догляду і все записує у нотатки на телефоні. Ніколи не метушиться. Спокійно зазначає, що певно не зможе бути на лекції 14 травня про “Другий період пологів”, бо вже сама буде у пологовому.

Самодостатня

Вона самотня. Кажучи, що любить самотність, вона не бреше. Адже справді навчилась бути щасливою жінкою сама по собі. 

Справжня

Вона публічна особа, яка знімає милі відео зі своєю дитиною і не боїться показуватись на публіці без макіяжу. Допомагає, не встигає, насолоджується своєю жіночністю, вчиться бути кращою і навчає інших.

Проста

Вона суперпроста. Але за цією простотою одразу видно щирість, глибину її душі та велику любов до сім’ї і друзів. А любов – почуття, що відвертає війни і змінює світ на краще.

Можливо, ти впізнала у цьому списку себе. Вітаю! Ти мене надихаєш. Можливо, тебе тут немає. Вітаю! Ти надихаєш багатьох людей, яких зустрічаєш на своєму шляху. Навіть не знаючи про це. Нічого навмисне не роблячи. Просто живучи так, як вмієш лише ти. 

You Might Also Like

1 Comment

  • Natal Temeh 30 Квітня, 2017 at 21:36

    Головний надихач – тут ти, тексти Шевченко ван лов(і це я не про того вусатого)

  • Leave a Reply