Стиль життя 10 Червня, 2017

Як тобі твоя зовнішність?

А тобі подобається моя зовнішність?

Нещодавно я з колегою відвідала дуже класну лекцію по розвитку бізнесу. Там було все: багато слухачів, класний спікер, безкоштовні чай та тістечка. І звісно фотограф. Подія закінчилась. Мої нотатки на телефоні заповнились нашвидкуруч написаними порадами, а голова – новими ідеями. І все було класно. Проте пройшло декілька днів і на пошту я отримала фотозвіт події.

– Макс, чого мене немає на жодній фотці? – нила я.

А потім нарешті побачила себе і подумала, що краще було б, якби я так і не знайшла себе на тих фото.

Світлина була ну геть невдалою. Я вся червона із зализаним волоссям, жахливим виразом обличчя, смішно розтягнутою посмішкою і купою зморшок. Побачивши схожу фотографію кілька років тому, я би дуже засмутилась і мріяла би про те, щоб ніхто її не побачив. Зараз я ж просто гарно посміялась.

Моє ставлення до тіла дуже змінилось. Я раптово зрозуміла для себе декілька речей, які просто вражають:

  • неможливо подобатись усім, тому важливо перш за все подобатись собі
  • важливо слідкувати за собою, але не варто перетворювати догляд у культ тіла
  • наші тіла здатні на більше, ніж ми думаємо

Щодо третього пункту, він, певно, найважливіший. Під час вагітності думаючи про день Х (пологи), я намагалась зрозуміти чи можливо змусити себе не зосереджуватись на болі. Наприклад, вирішити для себе, що це просто тіло і просто біль. Відволіктись від больових відчуттів, зрозумівши, що людину визначає зовсім не фізична оболонка, а щось набагато більше. Тебе визначає не те, як ти виглядаєш чи що робиш. Ти – більше за просто тіло.

Саме тому приємно розуміти, що ми здатні на більше, ніж можемо собі уявити. Мене надихають люди, які вчаться керувати своїми емоціями та тілами. Вони відмовляються від солодощів (м’яса/алкоголю/і тд), заздрості, злості. Вони концентруються на саморозвитку і всіх емоціях з колонки позитиву. Вони народжують дітей, біжать марафони, піднімаються у гори… Роблять більше, ніж від них очікують. І не ниють після недоспаної ночі. 

Зовнішність – чудова можливість зробити життя цікавішим. Адже кожного дня знайдеться якась дурничка, яку можна вдосконалити, починаючи з вищипування брів і закінчуючи качанням пресу. То як тобі твоя зовнішність? А внутрішність? (підморгую)

You Might Also Like

Leave a Reply