Стиль життя Червень 13, 2017

Щоденні ритуали

Щоденні ритуали.

Щоденні ритуали зникли. Раніше це було “встати швидше за Макса, заварити собі чаю, почитати книгу, зробити зарядку з відео на ютубі та скласти план на день.” Зараз дні виглядають по-іншому, хоч і складаються з однакових пазлів.

Прокинутись, погодувати, задрімати. Знову прокинутись. Помітити, що за вікном вже світло. Задрімати знову. Уявити найсмачніший у світі сніданок. Панкейки з полуницями чи яєшню з чорним хлібом і твердим сиром. Гаряча кава з молоком. І ще чашечка чаю. Знову погодувати. Мити посуд. Сюсюкатись. Закинути прання. Закинути фото в робочий інстаграм. Спланувати день. Нічого не встигати. Готувати обід. Годувати, переодягати, цілувати тисячу разів. Фотографувати дитину, милуватись нею. Обідати. Нетфлікс. Гарячий чай. Робочий дзвінок, який переривається плачем дитини. Обійматись, годувати, переодягати. Зібратись на вулицю. Написати шматочок тексту. Фейсбук, інстаграм, weheartit. Заспокоювати дитину, годувати, переодягати. Милуватись. Вибігти на вулицю. Вдихнути свіже повітря. Зітхнути з полегшенням. Поговорити з М не про буденність. Гуляти, купувати снеки, заспокоювати малого. Повертатись додому. Готувати вечерю з перервами на перекуси, годування, носіння малого по дому. Купання. Укладання спатки. Душ. Сон.

Дні, що можна так нудно описати, насправді складаються з чудових моментів, які потім хочеться пригадувати знову і знову, розглядаючи численні фото. Секунди радості, суму, неспокою, ліні, щастя – все це є ціннішим, ніж здається. А випадання з режиму та позбавлення себе від радості щоденних ритуалів допоможе зрозуміти їхню справжню цінність.

#90днівПишиСильно #день4 #щоденні_ритуали

You Might Also Like

Leave a Reply