Стиль життя 12 Червня, 2017

Мене дратує, коли

Мене дратує, коли

Які звички дратують мене у людях? Хм, та ніякі. Хай всі навколо гризуть нігті чи шморгають носом. Мене це зовсім не обходить. Що, справді? Хоча ні, є таки пару речей, які мене бентежать. Отже, мене дратує, коли…

Мене дратує, коли

 • чекаючи на автобус, люди палять цигарки, а як тільки водій заводить двигун, вони кричать “Шофер, почекайте” і кидають недопалки під ноги 
 • незнайомі люди дуже близько проходять повз мене на вулиці, торкаючись мого одягу чи тіла
 • у черзі у банку, ощадкасі чи ще якісь державній установі люди туляться до мене, даремно очікуючи, що таким чином черга просунеться швидше
 • я стою у церкві, а бабці, які хочуть пройти наперед, підштовхують мене у спину
 • люди голосно лаються на вулиці
 • жінки кричать на своїх дітей
 • продавці кидаються грішми, коли дають решту

Чи всі ці речі можна назвати звичками, які дратують мене у людях? Це швидше риси чи особливості характеру. До речі, є ще одна риса, яка бентежить мене найбільше. Це невміння проявляти ініціативу без підказок і прохань. Тобто? Пояснюю.

Ситуація 1. Повертаючись з Лукою додому одного дощового дня, я долала смугу перешкод у вигляді величезних калюжок, вузької вулиці та побитої бруківки. Окрім дитини у візочку була ще купа продуктів. Сильний дощ. Я намагаюсь об’їхати калюжу, виїхавши на доріжку. Візочок не піддається. Я складаю парасолю. Мене поливає дощ. Я марно штовхаю візочок. Мене мирно минають люди різних віку та статі. Раптом якась бабця, яку я пропускаю вперед, просить двох студентів мені допомогти. Вони одразу погоджуються і радісно переносять візочок аж на кінець вулиці, рятуючи мене від калюж-озер. Я дуже вдячна. Але жаль, що ніхто з десятка хлопців, які минули мене раніше, самі не здогадались допомогти. 

Ситуація 2. 7 травня. День міста. Я на 9 місяці вагітності (наступного дня, 8 травня, я народила). Ми з Максом заходимо у автобус. Всі місця зайняті. Бабусі, чоловіки середньго віку, хлопці-підлітки, кілька дітей, хлопець з мамою… Місцем ніхто не поступився, хоч я й не засмутилась і не просила нікого про це, бо добре почувалась. Потім зайшла дивна бабця і почала сваритись чого їй ніхто не звільняє місце. Якась жіночка поступилась бабці місцем. Знову ж таки, жаль, що ніхто не здогадався сам.

Звісно, ніхто не зобов’язаний мені допомагати. І взагалі, якщо мені щось потрібно, варто про це просити. Тим не менше, it bugs me. А що дратує тебе?

You Might Also Like

4 коментарі

 • Гелена Поліщук 14 Червня, 2017 at 13:22

  А мене дратує як дорослі чоловіки харкають на землю. Мало того, що це огидно, так потім дітки бігають по цих доріжках, а інколи і падають. Взагалі коли стаєш мамою, починаєш помічати речі на котрі раніше взагалі не звертала уваги. Наприклад собачі какашки в прекрасній зеленій травичці, або ще краще в пісочниці.

  • mm
   colouredPencil 14 Червня, 2017 at 13:27

   Або коли видувають носа на вулиці, розкидаючись шмарками:)
   Щодо помічання речей, ти права! Поки у нас візочковий період, я помічаю стан доріг та відсутність з’їздів.

 • Nazar Khoma 20 Червня, 2017 at 14:04

  А мене дратує менталітет нашого українського народу 🙁

 • Leave a Reply