Стиль життя 3 Серпня, 2017

Як переживати поразки

Прагнучи зберегти у стрічці інстаграму лише позитивні моменти або ж показати себе лише з найкращої сторони, ми зазвичай ділимось своїми досягненнями. А як же фейли, провали, невдачі? Вони трапляються у всіх. Як впоратись з негативним досвідом? Як переживати поразки?

У моєму житті фейлів було багато. Наробити помилок можна у будь-якій сфері. Як мама, можна читати замало книг, ігнорувати інтуїцію, одягати памперс так, що все протікає. Як дружина, можна забувати бути доброю, ніжною, люблячою та чуйною. Не вміти прасувати сорочки без складочок. І не готувати так смачно, як мама. Як домогосподарка, можна ніколи не мати часу на миття вікон і розбирання диванного складу. Як колишній перекладач, можна почати поволі забувати всі теорії перекладу і навіть час від часу вмикати субтитри під час перегляду фільмів. Як копірайтер, можна пропускати дедлайни та надто повільно вивчати щось нове.

5

Так, наробити помилок – зовсім не важко. Для виправлення ж потрібно набагато більше часу і зусиль. Сили волі, щоб прокинутись зранечку після кількох нічних годувань. Щоб зробити зарядку, а не піти одразу снідати. Щоб читати kindle, а не сидіти в інстаграмі. Щоб нарешті зробити все те, що є у списку to do. І почуватись щасливо.

4

Але ідеальних днів буває мало. І неможливо встигнути усе та стати ідеальною у всіх сферах, не зійшовши з глузду. Тому іноді варто дозволити собі поразку. І пережити її так:

1. Позлитись

2. Поплакати

3. Посміятись

4. Зробити висновки

5. Продовжувати робити своє, не зважаючи ні на що

3

Адже завтра буде нова можливість. Ще один ранок, який може перейти у твій ідеальний день. Варто лише обіцяти собі бути кращою.

You Might Also Like

Leave a Reply