Стиль життя Серпень 19, 2017

Такий ідеальний ранок

А який твій ідеальний ранок?

Ранок може розпочатись о 6, давши достатньо часу, щоб я побула на самоті. Він може запізніло розплющити очі та збити нас сонних із пантелику. Ранок може загубитися серед нічних прокидань і зробити день іншим. Мій ідеальний ранок. 

День 1 

Ніч була важкою. Кілька прокидань на перекуси для сина, втомлене тіло і купа думок у голові. Раптово хочеться зробити давно заплановане негайно. Злюсь на Макса, що ще спить. Готую несолодке смузі, збираю волосся у мамський хвіст, годую сина… Ще трохи нервової біганини по дому і ось ми вже на вулиці.

А який твій ідеальний ранок?

Залишаю хлопців у парку, а сама біжу на ринок. А навколо оживає місто. Десятки запахів огортають з усіх сторін. Вантажники голосно сваряться, поспішаючи занести товар. Продавчині поволі відчиняють двері продуктових. Люди поспішають, обганяючи мене, голосно розмовляючи телефоном. Ось вже настав новий день. Сонце натякає на спеку. Я поправляю тканинну сумку на плечі та пірнаю у ринок. 

Він вже не спить. Всі займають звичні місця, переповідають історії вчорашнього дня, невдоволено і водночас професійно торгуючи. Я беру руколу, базилік, різні салати. Гублюсь у пошуках шпинату. Ледь не потрапляю у чергу за італійською кавою, у якій вже мило перемовляються м’ясник та кілька стильних жіночок. Ще 20 хвилин блукання і я повертаюсь у парк. Лука вже встигнув прокинутись. Макс вже встигнув відписати на всі мейли. Повертаємось додому і я готую зелене смузі. День обіцяє бути добрим.

А який твій ідеальний ранок?

День 2

Прокидаємось від будильника. Посмішка сина. Розстеляю рожевий каримат і вдихаю ранкове повітря. Вдих. Видих. Молитва. Цикорій пахне на всю кухню. Лука посміхається крізь сон. Я думаю, який би рецепт випробувати, але так щоб вистачило терпіння і вийшло смачно. І поки я відмірюю борошно та роблю гірки з яєчних шкаралуп, прокидається Макс. Добрий ранок!

А який твій ідеальний ранок?

День 3

Для того, щоб зробити цей день добрим, треба просто вийти з дому. Вмити Луці личко, змінити памперс, погодувати і чухнути на вулицю. У Піонерському парку вже зайнято половину лавочок. Матусі щось жваво обговорюють, жонглюючи дітками. Прибиральники збирають сміття, гори якого з’являються невідомо звідки кожного ранку. Поліцейський врегульовує рух автівок, пояснюючи щось емоційному водієві. Запах випічки з Тростянецького. Лука засинає у візочку, а ми говоримо про найцікавіше.

А який твій ідеальний ранок?

А який твій ідеальний ранок?

А який твій ідеальний ранок?

Минаємо Вали, проходимо повз Білий Дім і нарешті опиняємось на моїй улюбленій вуличці. На Франка мені завжди спокійно і затишно, навіть коли на дорогах затори. Сідаємо в Mondays і я нарешті замовляю омріяний сніданок – Acai bowl та Avocado bread. Запам’ятовую назви смузі, які хочу випробувати. І насолоджуюсь ранком. Бо навіть коли він неідеальний, іншого такого вже не буде.

Не хочу видаватись супер позитивною дівчинкою. В мене бувають погані дні. Але навіть тоді, коли я не виспана, коли у під’їзді запісяно, коли під вікном матюкаються дивні люди, коли нічого не встигаю і немає часу на потрібні речі, я хочу зберігати спокій. Хочу keep calm & stay positive. Хочу дякувати за те, що з моєю родиною все добре. За те, як я почуваюсь. За новий день. Це допомагає вірити, що будь-який ранок можна зробити ідеальним. Достатньо змінити своє ставлення. Тож ідеального тобі ранку!

А який твій ідеальний ранок?

You Might Also Like

2 коментарі

  • Anya Maliuta Серпень 19, 2017 at 09:33

    Дякую за те, зо ділишся своїми чудовими ранками! Надихає

  • Leave a Reply