Стиль життя 29 Вересня, 2017

Відпочинок з 4-місячним сином і 24-річним чоловіком

19 вересня нашому подружжю виповнилось 2 роки. Минулого року у цей день ми гарно одягнулись, пішли в кіно, випили кави, помріяли, пораділи і намокли під дощем. Тоді я думала, що було б класно, якби наступну річницю ми святкували вже втрьох. Так і трапилось! (Насправді, ми й тоді вже були втрьох, просто ще про це не здогадувались).

Окрім візочкових подорожей по Франківську влітку ми нікуди не їздили. Хоча друзі збирались в гори, ми після довгих вагань, таки відмовились їхати з ними. Шум, купа людей навколо, незвичний інтер’єр та збій режиму – всі ці фактори дуже мене лякали. І не зважаючи на те, що знайомі з дітками такого віку їздили в гори, ліси, на моря, у моїй голові лунало чітке “ні”.

 

In the mountains.

А потім прийшов вересень. І на мене насунулась вона – меланхолія з думками “ти не робиш нічого корисного/ти провтикуєш дні/ти не можеш ні з чим впоратись/ти нікуди не їздиш”. Тож я полазила по booking.com, вибрала найгарніші місця і полегшено зітхнула. Відпочинку бути!

Їжа

Яке це щастя не готувати, не мити посуд, не закуповувати продуктів. Приходиш на сніданок, вдихаєш прохолодне ранкове повітря, п’єш звичайнісінький чай і так тобі добре… Поки Лука спить у візочку, можна взагалі ні про що не думати і насолоджуватись своєрідним перезавантаженням. 

In the mountains.

Погода

Їздити візочком було навіть зручніше, ніж у Франківську. Надихавшись гірським повітрям, Лука дрімав, а ми гуляли по знайомих вуличках. На другий день нашої подорожі прогнозували грозу. Зранку ми погуляли зі слінгом (я все ще його намотую через раз – раз чудово/раз не вдається), а після обіду вирішили прогулятись з візочком. Ми якраз роздумували йти вгору чи вниз до водоспаду, як гуркіт грому скоригував наші плани.

Дорога

Дорогою туди Лука спав і грався зі мною. Почав капризувати вже як ми були в Яремче і шукали готель. Дорогою назад син взагалі не хотів лежати в люльці. 

Навколо

В перший день відпочинку вкласти спати Луку було доволі важко. Він крутив головою навколо, бо все було не таке, як вдома. Нові меблі, килими, колір стін, лампи, пейзаж за вікном… На щастя, потім син звик і гарно засинав.

In the mountains.

Суть

Рада, що ми таки втекли з міста на декілька днів. Перша подорож з дитиною – done. Зник страх, що це важко/небезпечно чи ще щось. І з’явились нові ідеї куди б нам поїхати. Хочу, щоб гарна погода затрималась ще хоча б на трішки. І ми показали Луці ще декілька осінніх міст.

Затишної осені!

In the mountains.

You Might Also Like

2 коментарі

  • Maks Shevchenko 30 Вересня, 2017 at 10:14

    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Helga Bosiak 2 Жовтня, 2017 at 12:17

    Ох, яка гарна розповідь Аж самій так захотілось

  • Leave a Reply