Стиль життя 3 Листопада, 2017

Речі, які я люблю зараз

Всі знають, що Кел любить оранжад. А це список речей, які я зараз люблю, люблю, люблю (читати голосом Кела)! 

Покупки

Чашечка від Keepcup – чашка для багаторазового використання з розмірами зручними для барист. Класна можливість зменшити кількість відходів. Беручи каву з собою, я вже не збільшую гору сміття пластиковим чи паперовим стаканчиком. Keepcup є у 5 розмірах. На сайті можна створити власну чашку, обравши матеріали та кольори всіх деталей. А ще там є можливість зробити брендовані чашки з лого твоєї компанії. Я вже уявляла лого Zakladka на скляночці, але мінімальне замовлення 240 штук, тож доведеться трохи почекати. Як на мене, чудова ідея корпоративного подарунка. Стильно, кольорово і не шкідливо для планети. 

Книга Ерін Локнер “Chasing Slow”

Ерін – блогерка з Design for Mankind.  Її пости – короткі історії, які чіпляють за душу. Досягнувши значних кар’єрних висот до 30 років, Ерін зрозуміла, що хоче сповільнити життя та почати ним насолоджуватись, а не губитись у постійній гонитві за успіхом. 

Чим мені подобається Ерін? Вона допомогла чоловікові пережити хворобу, народила донечку, а потім вони ще всиновили хлопчика. Вона стильна, розумна і щира. Розповідає про діток, публікуючи лише атмосферні фото, а не детальні їхні світлини. Ось її пост, який все пояснює. Тенденція не постити фото діток мені подобається все більше й більше. 

1. Ніколи невідомо, які наміри у публіки, яка тебе читає/лайкає/фоловить.

2. Чи сподобалось би мені, якби відео того, як я купаюсь/йду на горщик/просто росту без мого дозволу подивились друзі/знайомі моїх батьків та ще сотні невідомих мені людей? 

Ця тема звісно суперечлива і я не зробила для себе ще чітких висновків. Але я розумію чому відомі особистості не світять фотками дітей наліво і направо. Адже хочеться прожити дитинство для себе, не ділячи його з мільйоном людей.

Саму книгу я ще не прочитала. І вона вартує цілого посту, тож повернусь до Chasing Slow пізніше.

Їжа

Лляна каша

Замочую на ніч кілька ложок льону у воді. Зранку блендерую цей льон з фруктами та ягодами на вибір. Прикрашаю горішками, кокосовою стружкою, шматочками фруктів, чіа і чим ще заманеться. Можна експериментувати. Смачно! І корисно.

 

 

 

 

Фалафель з Vegano Hooligano

Це просто смакота. Ця вся веганська їжа змінила мої рецептори. Не кажу, що їм все корисне. У моєму раціоні багато зайвого. Проте пробувати всякі вегетаріанські та веганські рецепти – просто кайф. Їжу з Vegano Hooligano у Франківську вже випробувала. Тепер хочу до Львова у Green.

Серіали

Big Little Lies (після цього серіалу я з нетерпінням хочу прочитати ще й книгу) (десятка!)

American Gods (тверда вісімка)

Ozark (сімірка)

Atypical (сімірка)

Anne with an E (десятка)

Ще сподобався фільм Nocturnal Animals. 

 

 

 

Відчуття

Скоро Луці 6 місяців. Він стає все дорослішим і самостійнішим, тож я поступово насолоджуюсь новими старими можливостями. Зараз я ціную:

  • можливість голосно слухати музику в навушниках, сидячи ввечері на кухні перед комп’ютером і додаючи плани в Google Calendar
  • прогулянки парком, як можливість видзвонити всіх подруг, почитати улюблену kindle і поперезиратись з іншими матусями
  • можливість казати “Сьогодні п’ятниця? Як?! Мені здавалось, що тільки вчора була субота, а тут гоп… і знову п’ятниця.”
  • прокидання від того, що по щоці настирливо плескає дитяча долонька

Така моя осінь. Що любиш зараз ти? Ділись приємнощами!

You Might Also Like

Leave a Reply