Стиль життя Січень 14, 2018

Почати рік з натхнення: інтернетні знахідки 2018

Як зробити цей рік класним? Не обіцяти вкотре того, чого не плануєш виконувати. Не планувати заради планування. Не ставити цілей, що не мають значення. Думаю, варто почати з простого. Застеляти ліжко кожного ранку, думати про найкраще, багато працювати і допомагати. Ось декілька посилань, що зроблять січень вартіснішим та натхненнішим.

Думки

Бути позитивним – важко чи легко? Рік ще тільки почався, а скарги вже можна чути звідусіль. Водії скаржитимуться на дороги, покупці на ціни, прибиральники на погоду… Причин сумувати справді багато. Але що якщо повірити у себе та інших, цим самим зробивши дива можливими? Лише глянь, які українці класні – ось список українських перемог на Kickstarter. Деякі з цих винаходів ну дуже прикольні. Я вже не можу дочекатись, щоб хтось подарував мені Senstone. Пристрій, який записує голос та автоматично перекладає його у текст – моя мрія. Гуляти з малим, тримаючи в одній руці візочок, а в іншій каву, і при цьому писати пост? Готувати їжу і занотовути думки? З Senstone це має бути легко.

Душа

Я хочу цю шмотку, і цю, і цю, а до неї ще оте взуття і десять чохлів на телефон. О, ні, який жахливий день!!! Я не встигаю в салон зробити манікюр. Ось ми за святковим столом, гляньте, як у нас все добре. Ось наш новий собака – ми купили його за шалені гроші, бо це суперкласна порода/нам післязавтра набридне, але фоточки постити будемо. Купіть всі мою нову програму “Як збагатити себе за 3 дні” – результати гарантовані. Друзі, порадьте, яку машину купувати – синю чи зелену? Всі негайно в магазин на розі – там авокадо по 15 грн!!! Гей, порадьте який фільм подивитись/п’ятий день валяюсь в ліжку, бо все лінь. Аааа, як я обжерлась, ох ці свята…

Десь приблизно такі думки транслюються з моєї стрічки FB та IG зараз. А ми насправді можемо стільки всього встигнути, якщо не витрачати час лише на задоволення власних шлунків та відволікання мозку фільмами. Якийсь жорсткий пост у мене виходить, але насправді навколо так мало людей, які по-справжньому надихають вчинками. А я так хочу, щоб їх ставало більше. І сама хочу ставати кращою.

Заведи собаку. Для цього необов’язково купувати нашийник і думати чи вистачить сил вставати кожного ранку. Можна просто купити оцю благодійну коробочку “Собака на відстані”. За отримані кошти собаку з притулку забезпечать кормом на цілий місяць. Можна зробити одноразовий внесок, або ж стати справжнім опікуном для песика, роблячи постійні платежі. Мінімум зусиль, максимум позитивних результатів. На сайті Happy Paw є багато кольорових та стильних подарунків. Всі прибутки йдуть на допомогу бездомним собачкам.

У мене класні читачі. Впевнена, що більшість з вас переказує кошти на благодійність. А чи готові ви ділитись досвідом, знаннями, найдороціннішим ресурсом (часом) та любов’ю? Об’єднані дітьми – програма, що дозволяє дорослим стати друзями для дітей-сиріт. 

Наставництво зосереджене на особистих стосунках наставника та дитини, на душевному, а не на матеріальному, даруванні реальної довготривалої підтримки, а не швидкоплинної та несуттєвої допомоги, яка часто зникає у невідомому напрямку.

Наставник – це людина, яка хоче і може присвячувати дитині свій час, знання, сили; стає для неї значимою та близькою людиною. Мета наставника – допомогти дитині або вже молодій людині знайти своє місце в суспільстві, розвивати свій потенціал, визначити життєві цілі та знайти способи їх досягнення.

Лише уяви. У світі 140 мільйонів сиріт. В інтернатах та дитячих будинках Прикарпаття зараз близько 4000 діток. Цифри виглядають надто сухо і спокійно. Насправді ж, за кожною з них – серце, що пришвидшено б’ється від хвилювання; цілий оберемок мрій та надій; погляд, сміх, спогади. Коли мій син хоче бути на ручках, бо у нього ріжуться зубки/чи піднялась температура/чи просто хочеться турботи, я думаю про всіх тих діток, які не мають до кого притулитись. Серйозні наукові статті та дослідження можуть дати всю необхідну інформацію про соціалізацію дітей-сиріт. З діток без достатньої кількості турботи та любові виростають дорослі, для яких характерно:

  • невпевненість, відчуття вини, зниження самооцінки, самостійності, творчості
  • відсутність почуття захищеності, автономності
  • низький рівень психологічного комфорту в безпеці, любові, спілкуванні, в пізнанні навколишнього світу
  • відсутність навичок поведінки і спілкування з іншими людьми, невпевненість, комплекс меншовартості, почуття соціальної відчуженості
  • недостатній прояв позитивних соціально-рольових орієнтирів, підвищена агресивність, нехтування собою як особистістю, проблеми адаптації до нового середовища (Л. Виготський)

Як допомогти? Стань наставником.  

Натхнення

Ханна Капентер. Контрастно, насичено,кольорово.

Анісімова Настя – мама шістьох! Трьох народила, трьох вони з чоловіком взяли під опіку з дитбудинку. Настя чудова. Пише щиро і правдиво. Розповідає про будні великої сімейки, труднощі та радощі, історію прийняття діток, їхню адаптацію та багато іншого. За один вечір я прокрутила всю її сторінку та прочитала всі розповіді про дітей. Надихаюча!

Sina – мама двох, фото якої просто зводять з розуму.

У Домінік теж чудові фото.

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

 

A post shared by Dominique (@allthatisshe) on

А який затишок у Сари!

Їжа

На howtogreen багато класних постів. Особливо мені подобається оцей рецепт веганських панкейків. По ось цьому відео робила соєве молоко. А з окари з сої по цьому рецепту виходить смачне печиво. 

Смачного і натхненного тобі січня!)

You Might Also Like

Leave a Reply