Стиль життя 8 Серпня, 2018

Львів на перший день народження

Перший день народження у Львові.

Вдих – видих. Розслабся і не хвилюйся. Стоп, мозок же не сприймає частку “не”. Виходить я кажу собі розслабитись і хвилюватись. Вдих-видих. Розслабся і вір у те, що все буде добре.

Саме так я кажу собі перед кожною поїздкою. У світі, де ще не було Луки, я теж хвилювалась. Але те хвилювання було мінімальним. А зараз воно змішалось з відчуттям відповідальності. І як тільки з’являється ідея кудись поїхати, підступний голос десь з глибини починає мене під’юджувати:

– А якщо Лука захворіє? А якщо змокне? У поїзді так багато людей, хтось може на нього пчихнути. А як же режим? А як же…
– Тшшшш! – заглушую цей внутрішній голос я і йду складати сумку. Адже ми їдемо до Львова святкувати перший день народження Луки.

Перший день народження у Львові. Перший день народження у Львові.

Ми зняли затишну квартиру-студію на відстані 30 хв пішки від центру Львова. Білі стіни, багато посуду для приготування їжі, Wi-Fi, гарячий душ і пральна машина. Вигляд з вікна на парк. А більше нам нічого і не треба було.

Їхати з Лукою поїздом до Львова було суцільним задоволенням. Чого не скажеш про дорогу назад. Наші сусіди по купе, 17-річні хлопець з дівчиною, на наступний десяток років точно схилятимуться до чайлд-фрі філософії. 

Перед поїздкою я пододавала в закладки класні заклади Львова і тому вже орієнтувалась куди хочу піти. У “Світ кави” так і не потрапили, зате завітали на інстаграмний сніданок у “Cukor”. Там Луці дуже сподобались офіціантки. Він махав їм ручкою і радів, що йому відповідали з посмішкою.

Cukor у Львові.Дворик Mons Pius  у Львові. Перший день народження у Львові.

Гуляти містом Луці найбільше сподобалось саме на руках у батьків. Візочок так і не пригодився. Ерго-рюкзак зазвичай теж успішно ігнорувався. Але так навіть веселіше.

Mons Pius у Львові. Читайте книги. Львівська атмосфера. Львівська атмосфера.

Львівська атмосфера.

Ввечері 8 травня на сам день народження Луки ми приїхали в центр і разом з суперхресною Наталею пішли у вишуканий Mons Pius. Це затишний ресторан у центрі Львова. Приємне освітлення, серйозні офіціанти, іноземці за сусдніми столиками. Лука поводився на диво чемно. Напевно, розумів у честь кого зустріч. Зацінив овочі-гриль. А мені дуже сподобались брускети.

Перший день народження у Львові.День народження у Mons Pius.

Задування свічечки на шматку сирника від Biscotti. Ковпачки на голову. Найкращий подарунок на перший день народження – машинка, яка робить “брим, брим”. Нам сподобалось. Куди гайнемо наступного разу?

P.S. Наталя, дякую, що була для нас таким класним гідом. Ти не просто #інста_хресна. Ти найкраща!

You Might Also Like

Leave a Reply