Work 10 Вересня, 2018

Саморозвиток та освіта онлайн. 5 найкращих курсів.

Саморозвиток і освіта онлайн.

Постійне навчання та самовдосконалення – одні з найкрутіших можливостей людей 21 століття. Це просто необхідність для щасливого розвитку у соціумі. Потрапивши в декрет, я почала цінувати дистанційні курси та лекції. Адже це так круто могти вивчати цікаве тоді й там, де хочеш. Тому з радістю ділюсь підбіркою курсів і лекцій для всіх, кого цікавить саморозвиток та освіта онлайн.

Google Women’s Empowerment program

Це серія онлайн-семінарів, на яких найкращі українські експерти діляться досвідом успішного створення та розвитку бренду. Окрім просування бізнесу, тут можна дізнатись і про особистий досвід знаменитостей. Маша Єфросиніна розповідає про гармонійні відносини з собою і вміння отримувати задоволення від життя. Аніта Луценко пояснює найважливіше про ЗСЖ. Ольга Фреймут ділиться таємницями як знайти баланс у роботі та особистому житті. Ярослава Гресь розповідає як стати успішним публічним підприємцем. Андрій Федорів ділиться ідеями про те, як побудувати особистий бренд.

Завдяки Google Women’s Empowerment я змінила свою думку стосовно багатьох знаменитостей. Зрозуміла, що невдачі трапляються у всіх. І знайшла багато людей, які надихають розвиватись. Один з них – Федорів. Цей маркетолог розповідає що приховують успішні бренди, пояснює навіщо навчатись у Гарвардській бізнес-школі та дарує мільярд мотивації. 

Саморозвиток і освіта онлайн.

ВУМ

Уяви, що можна повністю позбутись сміття. Можна платити взимку вдвічі менше за опалення. Можна робити добро, розвиваючи власний бізнес. Цього всього вчить ВУМ. На сайті знайдеш безкоштовні відеолекції, що показують, як правильно поводитись з побутовими відходами, пояснюють чи варто брати кредит і як працює соціальне підприємництво. На сайті є курси про енергоефективність, управління спільною власністю та європейську ідею. 

Мудра корова

Література та кіно. Мистецтво плюс мода. Журналістика, історія, соціум. Обирай тему, дивись лекції, насолоджуйся стилем і ставай розумнішим. Мені припав до душі курс “100 років української історії за 100 хвилин“. А що вже говорити про кохану літературу! А журналістика з Миколою Вереснем і Юрієм Макаровим? Хочу переглянути там усе! Залишилось тільки навчитись не хотіти спати вночі, або підсадити Луку на ці лекції.

Prometheus

Мистецтво управління, лайфхаки користування Word і Excel, основи програмування, економіка, підприємництво, маркетинг – тем і курсів на цій освітній платформі достатньо. Успішно виконуєш завдання? У кінці отримаєш сертифікат про завершення курсу. Хочеш дізнатись більше? Переглянь чи є можливість апгрейднути знання в розділі “цикли курсів”. Щодо мене, то для початку хочу пройти там курс з історії України. І переглянути відео від Богдана Гаврилишина.

Саморозвиток і освіта онлайн.

Риба

Копірайтинг, сторітеллінг, письменницька майстерність – what? Скільки людей пройшло навчання у цій академії? 1821! І знаєш що, я ота одиничка в кінці! Чи на початку. Не важливо. Я пройшла курс по копірайтингу і сторітеллінгу. Зараз зі сміливістю кажу, що це був класний досвід. Що сподобалось найбільше?

  • Поєднання корисної теорії з практичними кейсами.
  • Лекції від найкращих копірайтерів України.
  • Можливість поспілкуватись з професіоналами, додатись до них у друзі та стати частиною big copywriter world.
  • Доступ до лекцій у будь-який час. 

14 онлайн-трансляцій. 6 спікерів на зустрічі в Києві. Тепер з нетерпінням чекаю наступного курсу, що навчає, як написати і вдало видати книгу. Курс платний, але він 100% вартує витрачених грошей.

А для тебе саморозвиток та освіта онлайн – не пустий звук? Знаєш якісь ресурси, де можна навчатись? Ділись! Рада твоїм коментарям.

You Might Also Like

Leave a Reply