Стиль життя 15 Травня, 2019

Що робити з дитиною у Франківську

Що довше я мама, то більше роздвоююсь. Одна половинка хоче переїхати за місто, далі від цивілізації, туди де безлімітні річка, ліс та свіже повітря. А інша половинка щодня витягує мене з домашньої рутини у місто, до вуличних музикантів, фонтанів, кафе з дитячими кімнатами та інших цікавинок, що так ваблять мою дитину. А щоб не розірватись повністю, намагаюсь поєднати обидва бажання. От і виходить такий список – що робити з дитиною у Франківську.

Коли дитина спить

Дитя заснуло, а тобі хочеться бути на вулиці. Найкраще обрати зелені зони на районах. Там по буднях небагато людей і тому можна спокійно погуляти з дитиною по рівній бруківці, послухати подкаст чи почитати книжку, поки маля спить. А ще є Парк імені Шевченка, Піонерський парк та Меморіальний сквер. Крім того, можна гуляти біля озера. Правда там доволі вітряно.

Коли хочеться їсти

Як щасливий інтроверт, я намагаюсь обходитись без чужої допомоги. Мені легше піти в кафе, у яке я можу заїхати сама без допомоги перехожих чи офіціантів. А ще мені приємніше їсти там, де до мам ставляться з розумінням.

Тому мої улюблені заклади на першому поверсі зі зручним заїздом: Familia, Pizza Plus, Delikacia, Говорить Івано-Франківськ, Manufactura, Львівські круасани.

Коли з подругою

Коли розділяєте щастя й нещастя на двох, все стає набагато легше. Тому з подругою легше переносити крики дітей, їхні капризування і біганину. Зі ще однією мамою можна піти в заклади, куди добиратись важче, бо є сходи. Це Mondays, Vegano Hooligano, Yummy, Grande Pizzeria і другий поверх Fabbrica. У трьох останніх закладах є ще класні дитячі кімнати.

Коли несила щось видумувати

Бувають сумні дні, коли гуляти вулицею взагалі не варіант. Або раптово немає сил ні на що. Тоді можна йти в гості. Або в дитячі простори, наповнені іграшками, гірками, батутами і машинками.

Для таких днів є багатоповерховий  Чубі Бум. Там кілька поверхів для діток різного віку. Ще можна забігти у дитячу кімнату на другому поверсі Панорама Plaza. І є класна ігрова “Дитячий квартал” на вулиці Володимира Великого.

 

Коли щось особисте

А взагалі бувають у мам і зовсім інші бажання. Це і спорт, і фільми, і вистави. Що ж робити тоді? У Франківську то з’являються, то зникають класні культурні події для мам з дітьми. Бувають покази мультфільмів для мам з дітками, вистави для найменших, особливі музичні виступи, йога для родин. А ще ж є басейни, спортзали, стадіони з біговими доріжками. Тут все залежить лише від двох бажань. Перше – бажання вишукувати в інтернеті якісь цікаві можливості для мам з дітьми. А друге – бажання знайти час і сили, щоб зібратись на ті заходи.

А що ти любиш робити з дитиною у Франківську? Пиши у коментах. І бери мене з собою.

You Might Also Like

Leave a Reply