Стиль життя 8 Липня, 2019

По стежках Джеральда О’Хари

Привіт! Пам’ятаєш про нашу затію з будинком? Продовжую розповідати про наші успіхи та поразки. 

Раптом Максова ідея будувати дім здається вже не такою й дурнуватою. Ще не впевнені, що точно хочемо зв’язуватись з кредитами та іпотеками. Але поки що проговорюємо варіанти та починаємо шукати ділянки. Навколо міста є декілька найближчих сіл, де хотілось би жити: Крихівці, Вовчинці, Хриплин і Чукалівка.

#our_home_should_look_like_this
#епізод2

Ось класний варіант у Крихівцях – 20 тисяч доларів за 9 сотих. Ого, скільки!!! А що таке сотка? 9 сотих – багато чи мало? 9 сотих – це щоб побудувати маєток і найняти рабів? Чи це для маленької хатинки без гаража і саду?

А ось цікава ділянка у Микитинцях. Навколо поля, спокій, свобода. Збоку декілька хатин. І ціна у допустимих межах. А ось ще варіант у Хриплині. А ось тут, а ось там… Варіантів багато. Додаю найкращі в закладки OLX. Але все ще не вірю, що з цього щось вийде.

Розбираємось, прикидаємо. Вираховуємо у приватбанківському іпотечному калькуляторі, яким буде щомісячний платіж. Шукаємо в інстаграмі все, що є по тегу #каркаснийбудинок і залипаємо на пів години.

Врешті Макс іде працювати, а я граюсь з дитиною і час від часу гортаю пости компанії, що найбільше мені сподобалась – Карпати Буд Каркас. Бачу, що в них офіс у Франківську. Багато готових проектів. Дивлюсь на вартість будівництва під ключ, зітхаю і йду до справ.

Уточнення:

Ар. Також відомий як «сотка». 1 ар дорівнює 100 м² або 0,01 га.

Поблизу Франківська продають ділянки найрізноманітніших розмірів. Найпопулярніші варіанти:

  1. Ділянки у садових товариствах. Площа 5 соток. Туди поміщається невеликий будинок та невелике подвір’я. Доволі хороший варіант, але не найкращий.
  2. Ділянки у приміських селах. Площа 8-11 соток. Тут і будинок, і подвір’я, і сад вдасться помістити.
  3. Ділянки у приміських селах площею понад 15 соток. Тут можна помістити два будинки, три басейни, і нескінченні картопляні городи.

Ціни варіюються від 1 тисячі доларів за сотку до 3. Все залежить від місця розміщення. Чим ближче до міста, тим дорожче. Але! Де найкраще шукати? OLX. Щоб краще зрозуміти розташування ділянки, шукаєш в описі оголошення вказано кадастровий номер землі. Ґуґлиш “Публічна кадастрова карта України”, перевіряєш де саме знаходиться ділянка на карті.

Успіху!

зображення: unsplash

You Might Also Like

Leave a Reply