Work Найкраще 22 Липня, 2019

Як писати без помилок? Топ-5 сервісів для правильних текстів.

Писати без помилок - можливо. Ось кілька сервісів, які в цьому допоможуть.

Писати без помилок – легко і цілком реально. Для цього потрібно користуватись додатковими сервісами, які я перелічую у цьому пості. Вони перевіряють орфографію, допомагають побачити одруківки, радять змінити стиль і навіть діляться контекстом. Більше – у пості!

Насправді, перенасичений помилками текст створює про автора негативне враження. Іноді трапляється щось трохи гірше. Дурна помилка може завадити тобі отримати грант, підвищення, нову роботу чи просто освідчення у коханні від закоханих у філологію. За роки перекладу і роботи копірайтером я найшла декілька сервісів, що допомагають писати легко і правильно.

Language Tool

Безкоштовний сайт для перевірки граматичних та орфографічних помилок, одруківок, тощо. Я використовую його для перевірки українських та російських текстів. Зручний у користуванні.

Grammarly

Ох, хто ще не знає про Grammarly? Це створений українцями сервіс перевірки текстів, який набув світової популярності. Саме тут зручно перевіряти англомовні тексти. Сервіс і помилки підкреслить, і синоніми запропонує, і коми покладе. Це все безкоштовно. А у платній версії багато додаткових функцій, які я дуже хочу випробувати! Коли у Grammarly вже пропонуватимуть якісь trial версії?

Capitalize My Title

У англійській мові свої правила до заголовків. На цьому сайті можна перевірити, як правильно написати заголовок до твого тексту. Відповідно від формату, потрібно писати деякі слова з великої літери, а деякі з маленької. Сайт робить це сам!

Thesaurus

Пишеш, пишеш, пишеш. А потім застрягаєш, бо не можеш підібрати відповідне слово. Тут допоможе thesaurus. Вводиш своє слово, а сайт підбирає різні синоніми. З цього списку і обираєш потрібне. Ще зручно використовувати цей сайт, щоб уникнути тавтології – не писати одне і те ж слово часто, а заміняти його синонімами.

Reverso

Для мене англійська – друга мова. Тому не знаю її так, як уродженці Великобританії і США. Щоб писати, як native speaker, користують сервісом context.reverso. Вводиш потрібне тобі словосполучення і переглядаєш у якому контексті вживається слово. Дуже зручно!

Ну ось, писати без помилок – легко! До речі, на твоїй роботі часто потрібно писати? Якими ще сервісами користуєшся?

photo: unsplash

You Might Also Like

Leave a Reply