Найкраще 21 Квітня, 2020

Бути мамою – 2

It's a girl!

Коли я буду вагітною вдруге… думала я, мирно попиваючи каву після занять зумбою з подругою… я буду зовсім іншою. Я буду такою ніжною, як пташечка. Пурхатиму туди-сюди. Одягатиму стильні речі для вагітних. Їстиму, що хочу і не обмежуватиму себе. А ще зовсім не буду хвилюватись. Буду вся така спокійна і виважена. Ага. Так і сталось.

Перша вагітність (ПВ)

Я можу все. Вагітність не хвороба. Ой, та не звертайте на мене увагу. Не треба мені допомагати. І місце звільняти не треба. Зі мною все добре! Я почуваюсь ідеально.

Друга вагітність (ДВ)

Буе, буе, бєк!

ПВ

Вагітні захцянки – це смішно. Посилати чоловіка серед ночі за кавуном? Що за дурниці. Дитина хоче? Це мама викобенюється, а не дитина хоче.

ДВ

Макс, купи, будь ласка, апельсини або грейпфрут. Ну і що, що вже 23:30? АТБ ж цілодобово працює. І м’ятні цукерки не забудь.

ПВ

Я хочу все нове. Не треба мені ношених речей. Фу, тут пляма? Ні, не треба мені цих речей. Візочок? Лише три в одному. Мені точно це все треба. Ліжечко лише таке, щоб не хиталось. Бо укачувати дитину – зло! 10 бодіків, 5 чоловічків, 3 розпашонки. Блін, що таке пісочник? А ніблер? А мені це треба? Точно знадобиться.

ДВ

Так, у нас ніби все є. Я є, тато є, старший брат є. Велике ліжко є. А шмотки потім докупимо.

Міфи вагітності.

ПВ

Зараз моя дитина, як кунжутне зернятко. А зараз, як вишенька. Ох, а наступного тижня буде, як виноградинка. Ей, у мене вже аж другий місяць. У мене вже видно живіт? Як ви не бачите його? Та ось же який животище.

ДВ

Буе, буе, бєк.

ПВ

Так, я здаватиму всі аналізи, ходитиму на огляди, робитиму всі можливі скринінги. Головне, щоб з дитиною все було добре.

ДВ

Цього разу я на це все не поведусь. Пані лікарко, скажіть одразу, будь ласка, що обов’язково, а що по бажанню. А може б то стати на облік у приватну клініку? Менше оглядів, більше хорошого ставлення. Головне, щоб з дитиною все було добре.

ПВ

Глюкозо-толерантний тест? Ну, добре. Оббігаю всі аптеки, щоб його знайти. Налякаюсь пологового, врешті вип’ю ту глюкозу й оціню весь смак цього жахливого рішення. 

ДВ

Глюкозо-толерантний тест? Будь ласочка, я хочу написати відмову.

ПВ

Боже, я зможу бути хорошою мамою? А я точно полюблю дитину? Ці діти такі противні бувають. Верещать, плачуть, скачуть. Але бувають і миленькі. Напевно, все залежить від виховання.

ДВ

Як я зможу полюбити другу дитину так само, як першу? А як зробити так, щоб старший не ревнував? А час на себе буде?

ПВ

Пологи? А, ні, я не боюсь. Ще ніхто з пологового вагітним не виходив, ха-ха. Якось буде. Я все зможу, все буде круто, все буде легко і так, як заплановано. Сила позитивних афірмацій!

ДВ

Пологи знову? От, блін.

P.S. Цей допис просякнутий іронією, тож не сприймайте його дуже серйозно. Написаний він ще до карантину, в кінці осені. Тоді я “насолоджувалась” токсикозом і навіть не уявляла, якою буде ця весна. З того часу деякі погляди змінились. Мені таки захотілось втілити нереалізовані під час першої вагітності бажання. Я таки купила одяг для вагітних. Я більше собі дозволяла. Ставила менше обмежень. Більше себе жалію і більше лінуюсь. Більше прислухаюсь до відчуттів. Я все ще вчусь бути мамою. І напевно, буду вчитись упродовж всього життя. І це круто!

P.P.S. Всім вагітним зараз бажаю успіху. Такий складний час. Але все недаремно, правда? Ми зможемо. Малюкам і мамам здоров’я!

 

You Might Also Like

Leave a Reply