Втрачений пароль

Що таке Zakladka?
Zakladka – це твоя кишенькова книжкова колекція. Проілюстрована талановитими українськими художниками і надрукована на твердому папері, Zakladka – маленька знахідка для всіх книголюбів. Це перша закладка, яку використовують навіть під час читання електронних книг. Вона допоможе запам’ятати враження та дозволить занотувати улюблені цитати. 
 
Як використовувати Zakladka?
  1. Занотовуй на закладці улюблені цитати, сторінки, враження від книги.
  2. Створи власну книжкову колекцію, що займе мінімум місця. 
  3. Позначай останню дочитану сторінку.
Наша команда

 

Таня — засновник
Як блогер, я обожнюю слова, читання, книги. І не люблю те відчуття, коли після прочитання книги швидко забуваю про що вона. Саме тому я cтворила закладку, яка вирішить цю проблему. Закладку, яка буде гарно виглядати. Закладку, на якій можна вписати все, що мені заманеться: цитати, враження, номери сторінок. Чи просто накарлюкати портрет автора.
 
 
 
Наталя — ілюстратор
Малювати я любила завжди, тому зараз радію, що хобі нарешті стало моєю роботою. Надихаюся природою та творчими людьми. Люблю читати сучасну та класичну літературу, подорожувати і створювати атмосферний затишок. Відкрита до таких цікавих і творчих проектів, як Zakladka. Тому дуже рада бути частиною цієї команди!
 
 
 
2Макс — ІТ-менеджер
Зазвичай, читаю з телефону чи електронної книги. При цьому, найкраще запам’ятовую інформацію саме занотовуючи її. Тому для мене Zakladka – класний спосіб читати ефективніше. Як фанат гаджетів, радо працюю над розвитком цього проекту.

 


Забули пароль? Будь ласка, введіть ваш логін або адресу електронної пошти. Ви отримаєте електронною поштою посилання для створення нового паролю.